fbpx

Одним – гроші та щастя, іншим – розчарування: що принесе петля Венери з 18 листопада 2021 року по 2 березня 2022 року кожному з нас

Потрібно бути дуже обережною, якщо ти не хочеш провести 2022 наодинці і без грошей.

18 листопада почалася петля Венери — астрологічна подія, що відбувається через ретроградність планети. Венера впливає одразу на кілька сфер життя. Звісно, ​​насамперед, це особисті стосунки між чоловіком та жінкою. Але також небесне тіло «зачіпає» питання партнерства на роботі та фінанси.

Вплив Венери на людей буде різним. У когось з’являться нові довгострокові перспективи у кар’єрі та розпочнеться період другого медового місяця. А комусь треба бути дуже обережним: планета може залишити їх на самоті та без грошей.

Найцікавіше, що не можна виділити представників зодіакального кола, які можуть не хвилюватися. Справа в тому, що Венера, роблячи свою петлю, тричі пройде у знаку Козерога. А він благоволіє лише тим людям, які не сподіваються на диво, а самі прокладають правильний курс життя.

Що це означає? Абсолютно всім представникам зодіакальних сузір’їв доведеться працювати як над стосунками, так і у сфері фінансів. Тільки тоді петля Венери не обернеться для них крахом та повним розчаруванням у особистому житті.

Перші дзвіночки майбутніх змін

Вони розпочнуться 18 листопада та триватимуть до 18 грудня. Саме в цей час усі люди отримуватимуть якісь знаки від Всесвіту. Запам’ятай: ніколи нічого не відбувається випадково, навіть якщо тобі здається інакше. Всесвіт спочатку попереджає про зміни, що насуваються на краще або гірше, а потім вже запускає самі зміни в долі. Наше завдання – правильно їх розглянути і продовжувати рухатися за течією або почати чинити опір, щоб не допустити ще більших бід.

Так, наприклад, якщо в період з 18 листопада по 18 грудня тобі раптом запропонують нову роботу чи перспективний проект, ти виграєш у лотерею невелику суму або познайомишся з цікавою людиною — це Венера готує тебе до етапу позитивних змін. В цьому випадку тобі не потрібно переживати: довірся долі і рухайся за течією, далі буде лише краще.

Але якщо в цей період ти помітиш, що загострилися конфлікти з начальством, гроші начебто витікають крізь пальці, а особисті стосунки помітно охололи, треба готуватися до гіршого. Венера попереджає, що далі можуть спіткати ще більші проблеми. Але не треба журитися і звинувачувати у всьому важку долю. Борись і доведи, що ти гідна кращого життя.

Також можна на якийсь час перейняти риси характеру Козерогів: стати жорсткішим у своїх рішеннях, не вступати в конфлікти, довіряти тільки собі і працювати, багато працювати. Тобі період петлі Венери почався невдало, але ще є час все виправити і вийти з нього переможцем.

Другий етап – з 19 грудня по 28 січня – це період ретроградної Венери. Ти вже зробила, що могла, і тепер лишається тільки чекати. Потрібно припинити всі активні дії: не підписувати нові договори, не розпочинати проекти, не розпочинати переговори, не переходити на іншу роботу, не інвестувати, не розпочинати бізнес, не виходити заміж та не шукати партнера для стосунків.

Також у період ретроградності Венери до багатьох можуть повернутися колишні стосунки або дадуть себе знати старі проблеми, які здавалися вже давно вирішеними. У багатьох з’явиться шанс виправити помилки минулого або навпаки залишити все як є і ще раз переконатися, що ти зробила все правильно.

Час розпочати нове життя

Третій етап – з 29 січня до 2 березня – це період відновлення після ретро-Венери. Якщо ти не помітила жодних проблем та потрясінь у попередніх періодах, значить, планета до тебе прихильна і ти можеш готуватися отримувати заключні подарунки від Всесвіту. Без побоювання вкладайся як морально, так і фінансово, починай свій бізнес та вступай у нові стосунки. Все, за щоб ти не взялася, буде вдалим для тебе.

Ті люди, які проходили попередні етапи зі скрипом та намагалися боротися з проблемами, можуть також розслабитись. Якщо ти не опускала руки і боролася, то Венера відкриє тобі білу смугу удачі. Ти також можеш розпочинати нові проекти та стосунки. Але не треба ризикувати: продумуй кілька разів кожен свій крок, якщо не хочеш, щоби негативні моменти знову повернулися.

You cannot copy content of this page