“Ох і невісточку ж Бог дав, спершу жити попросилась, а потім з квартири висилила”

Ох і невістка мені нахабна дісталася, але я цього не помічала до того моменту, поки син зі своєю дружиною не переїхали жити до мене. Ну, почну по порядку, виростила я дітей, доньку і сина. Рано стала вдовою, тому виховання дітей повністю лягло на мої плечі. Я робила все, щоб вони ні в чому не мали потреби, а жили ми в двокімнатній квартирі, майже в центрі міста.

Діти виросли, дочка Аля вийшла заміж і переїхала жити до чоловіка, а ось син Антон все жив зі мною. Але ось як 4 роки тому він все ж одружився, на чудовій дівчині Ірині, як я тоді думала. Але, як виявилося, Ірина ця ох і не проста. Перший час після весілля син з дружиною проживали на орендованій квартирі. Грошей їм цілком вистачало, Антон працював інженером в одній непоганий фірмі, а його дружина працювала в одній великій мережі магазинів бухгалтером.

І начебто все було добре, поки син і невістка не вирішили переїхати до мене. За їхніми словами вони вирішили взяти іпотеку на нову квартиру в новобудові. А поки будинок добудовують, то вони вирішили цей час пожити у мене. Звичайно ж, я була не проти, син все таки. Але буквально вже з перших днів я почала замислюватися, а чи правильно я вчинила, дозволивши їм у мене жити.

Ірина з першого дня, як переїхала жити в мою квартиру, стала вести себе зухвало, інколи навіть грубо, не шанобливо. По дому вона абсолютно нічого не хотіла робити, навіть за собою прибрати не хотіла. Крім цього, вона завжди замовляла їжу з доставкою, а те що я готувала цілий день спеціально для них, вона принципово не їла. Звичайно ж, мені було прикро така поведінка моєї невістки, але нічого з цим не поробиш, це був вибір сина.

Незабаром завершилося будівництво будинку, в якому вони купили однокімнатну квартиру, але ось чомусь переїжджати вони ніби й не збиралися. Коли я у сина поцікавилася, що ж вони не поспішають в свою нову квартиру, Антон мені відповів, нібито в їх квартирі необхідно ще робити ремонт і обставити її меблями. Я і цього разу їм повірила і вони продовжували жити в моїй квартирі, але незабаром з’ясувалося, що Ірина зaвaгiтніла.

Після чого вона стала поводитися ще гірше, тепер вона вважає себе принцесою і тепер всі повинні навколо тільки неї ходити і порошинки здувати. Я часто стала чути скандали, що доносилися з кімнати, в якій вони жили, але я ніколи не втручалася в їхні справи, немає у мене такої звички, лізти в чуже життя. Але ніяк не думала, у що це все виллється.

І ось не так давно син мій був на роботі, а до мене підійшла Ірина, сказавши, що їй потрібно дуже серйозно зі мною поговорити. Ірина почала свою розмову з того, що я стара і вже на пенсії, що мені б самій і однокімнатної квартири вистачило б. Спочатку я ніяк не могла зрозуміти про що йде мова, а Ірина тим часом продовжувала, абсолютно не соромлячись.

Вона на пряму запропонувала мені переїхати в їх квартиру, а свою переписати на них. Якщо чесно, то я була навіть в шoці від почутого, це ось так Ірина мене дякує за все, що я для них зробила. Я навіть її дослухувати не стала, а просто пішла в свою кімнату, а коли ввечері Антон повернувся з роботи, то першим ділом поцікавилася у нього. І саме, що мене найбільше здивувало і вразило, так це те, що мій рідний син був повністю згоден зі своєю дружиною.

Всю цю ніч я не могла навіть очей зімкнути, і все думала, і в підсумку зважилася погодитися на переїзд. У їх квартирі я зробила ремонт, на ті гроші, які збирала багато років, і вже через місяць я переїхала незрозуміло куди. Спершу я вирішила, що зможу звикнути до цього місця, але через тиждень я зрозуміла, що просто не можу жити в таких умовах. Квартира, в яку мене привіз син, була на околиці міста, поруч не було лікарень, ні магазинів, та мені навіть поговорити ні з ким було.

А інший раз навіть боялася вийти на вулицю, аж надто мене сильно лякали люди, що розгулюють у дворі. Так я прожила близько року, може трохи більше, якщо чесно, то я не рахувала, для мене цей час здалося вічністю. І ось місяць тому мені подзвонила дочка Аля, вона хотіла заїхати до мене в гості, мені довелося їй сказати свою нову адресу, чим вона була сильно здивована.

Читайте також: На ювілей чоловік сюрприз приготував: “Підійшла до лазні, Оля почула оxи та аxи, дівочий шепіт і чоловіче гарчання”

Загалом, коли Аля побачила квартиру, в якій я жила, тут же розвернулася, посадила мене в машину і поїхала до брата в гості, я ж не розуміла, що відбувається.

А коли ми зайшли в квартиру до Антону, то Аля влаштувала їм грандіозний скандал. Вона присоромила і брата і його дружину так, що вже менше ніж через місяць я жила знову в своїй квартирі, а син з дружиною в своїй. При цьому вони обидва вибачилися переді мною, і тепер ми знову живемо однією дружною сім’єю. Антон частенько привозять до мене в гості своїх дітей, і думають про розширення своєї житлоплощі. І знаєте, Ірина після цього випадку сильно змінилася, накраще.

Джерело.