fbpx
Життя

Олег після того, як мама побудувала будинок вигнав свого молодшого брата і забрав квартиру, яка по праву мала відійти йому. Поміняв усі замки, і сказав що він тепер буде газдувати. Коли мама приїхала вирішити питання між синами, виявилось її ключ теж не підходить до омріяного будинку

Мама хлопців усе життя працювала за кордоном, щоб збудувати власний будинок. Цілих двадцять років вона дбала, все оплачувала, висилала посилки, і мріяла про затишний дім.

Старший син після новосілля, коли мама повернулася на заробітки сказав молодшому пакувати валізи і зʼїжджати геть.

Він тихо сидів і чекав цього моменту. Все спланував, купив нові замки, поміняв замки, щоб молодший не міг зайти додому.

Все б нічого, але квартира, у якій вони жили весь час, поки будувався будинок мала би залишитися молодшому, але Олег маючи плани на неї, теж змінив там замок.

Він власно заявив, що буде жити у новому будинку, а квартиру здаватиме, щоб мати дохід.

Мама з Італії по телефону не могла донести, що так не годиться, що діти однакові, і вона не згідна із несправедливим рішенням старшого.

За той час молодший жив у бабусі, і мав надію, що все зможе вирішити мирним шляхом.

Розуміючи складність характеру Олега  і бачачи його твердий намір жінка зібрала валізи і прилетіла додому.

Була пізня осінь, те, що вона прилітає нікому не сказала, то ж коли близько півночі вона добралася додому, її ключ, як виявилось не зміг відімкнути дім, на який вона витратила більше двадцяти років.

Тієї ночі їй ніхто не відкрив двері, і наступні дні теж.

Старший син сказав, що він буде газдувати тепер, бо ціле життя жив у тісній квартирі, і що він хоче пожити повноцінно, як усі люди.

У відчаї такою поведінкою сина жінка пішла до мами, де був її молодший син. Вони довго говорили про ситуацію, яка склалася.

На наступний день усі пішли з надією вгамувати гонорового старшого Олега, але той, з вікна сказав що спустить на них собак.

Вона поїхала назад до Італії, а молодший залишився жити із бабусею.

Коли Олег пошкодив собі ногу, найперше, кому подзвонив, була мама.

Як ви думаєте, вона поїхала виходити синочка?

Звичайно, що так.

Читайте також: Несподівано до Олесі підійшов однокурсник Вадим, якого була репутація “бабія” та запропонував дівчині пожити в нього, сказавши що в нього є вільна квартира. Дівчина була дуже від здивована та від подальших слів почутих від хлопця

Двері були відчинені, лежачий син був втомлений і хворий.

От тільки молодший брат ніколи не приходив до батьківського дому, який став йому кісткою у горлі.

Автор: Mavka

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page