fbpx

Олександра була непохитна, вона вирішила розірвати стосунки. Тому зателефонувала господині квартири і сказала, що з’їжджає. Дівчина переїхала назад до батьків, які стояли стіною, коли Віталій робив спроби зустрітися з дівчинаю біля її будинку. Тато тавіть зустрічав і проводжав дочку на роботу

Олександра познайомилася з Віталієм на ювілеї своєї бабусі, Світлани Борисівни. Віталій прийшов на свято зі своєю мамою. Після знайомства хлопець запросив Сашу на побачення. Вони стали зустрічатися. Віталію було на той момент 29 років, а дівчині – 28.

Всі розмови Віталія зводилися до того, що він живе в країні, яка йому повинна забезпечити безбідне і безтурботне існування, але уряд не поспішає приймати істотних законів на користь своїх громадян. Він хвалився, як відкосив від армії, тому що не зобов’язаний служити, якщо у нього немає бажання, це робити.

Спочатку Саша не надавала особливого значення міркувань свого хлопця. Вона вважала, що кожен має право на свою особисту думку, і в чомусь вона була згодна з Віталіком.

За рік до знайомства з Віталіком Саша вирішила жити самостійним життям і з’їхала від батьків в орендовану квартиру. Віталій переїхав до Саші. Але через кілька місяців дівчина усвідомила себе зобов’язаною йому всім. Вона оплачувала сама квартиру, так як хлопець перебував в тривалому пошуку роботи. Готувала сніданки і вечері, стежила за порядком.

Після кожної співбесіди Віталій розповідав їй, що черговий раз зіткнувся з неадекватним роботодавцем, який повинен був прийняти його на роботу, хоча б тому, що хлопець витратив свій час і з’явився на співбесіду. Там, куди Віталія все ж брали – пропонували зарплату з низьким окладом, що не влаштовувало хлопця.

Саша пропонувала хлопцеві погодитися на низький оклад, для початку. На такі пропозиції він ображався і нагадував дівчині, що вона повинна підтримати його рішення. Коли вона зрозуміла, що не може більше терпіти до себе споживацького ставлення, вирішила порвати з Віталиком. Вона запропонувала роз’їхатися на час, щоб зробити перерву в їх стосунках. Але Віталій відмовлявся від такої ідеї, говорив, що він упевнений в своїх почуттях до Саші. І, як завжди, завів свою тему, що вона повинна зараз його підтримати, а коли він влаштується на хорошу роботу, то Саша не буде ні в чому мати потреби.

Але Саша була рішуча. Вона зателефонувала господині квартири і сказала, що з’їжджає. Дівчина переїхала назад до батьків, які стояли стіною, коли Віталій робив спроби зустрітися з Сашою біля її будинку. Тато тавіть зустрічав і проводжав дочку на роботу. Через місяць Віталій зник з життя дівчини. Можливо, він зустрів ту, яка все ж має про нього піклуватися, або так і знаходиться в пошуках комфортного існування.

You cannot copy content of this page