fbpx
Життя

Олексій нічого не розумів, але суть він вловив. У них з дружиною не може бути дітей. Ця новина була дуже важкою. Але ще сильніше Льоша переживав через поведінку дружини. Він дуже хотів підтримати Олену, а та тільки проганяла його, кажучи про розлучення

– Льошка, Льошка, Льошенька! – кричала на всю квартиру схвильована Олена. – Біжи швидше сюди! Дві, дві! Ти чуєш? Дві!

Олексій, який до цього спокійно сьорбав борщ на кухні, скочив з-за столу, поспіхом спіткнувся, зачепив стілець, ледь не впав, але сяк-так перестрибнувши через погром, який щойно сам же і вчинив, кинувся до дружини у ванну. Схвильована Олена, побачивши чоловіка, почала тикати йому в ніс свій тест.

– Це правда? – тихо прошепотів Олексій. – Не жарт? – сам у себе запитував він, а потім міцно обійняв дружину, тихо нашіптуючи їй на вушко: – Дівчинко моя, який я щасливий, який щасливий!

– Льош, я теж щаслива, але давай не поспішати, – тихо промовила Олена, відсторонюючись від чоловіка, – раптом результат хибний? Збігай, будь ласка, в аптеку, купи ще кілька. Тільки різних фірм, щоб уже напевно.

Олексій, хоч і втомився після напруженого трудового дня і був голодний, як вовк, але одягнувся і поспішив в аптеку. Дорогою він молився всім відомим Богам, щоб перший тест не збрехав, і Олена дійсно чекала дитинку.

Про дітей Олексій з дружиною мріяли останні сім років, тільки нічого у них не виходило. Спершу лікарі сказали, що причина в чоловіка. Чоловік пройшов всі потрібні обстеження і процедури, але це не дало ніякого результату. Потім до фахівців зверталася Олена, потім знову Льоша і так по колу.

Ці сім років подружжя тільки й робили, що бігали по лікарях і обстеженнях, приймали ліки і стежили за здоров’ям.

– Невже це нагорода за всі наші випробування? – розмірковував Олексій, стоячи в черзі в аптеці. Купивши штук десять різних тестів, він поспішив додому, де на нього чекала дружина. Усі без винятку показали позитивний результат. Щастю не було меж.

*** – Льош, піди. Прошу. Не потрібно мене жаліти. Ти ж чув, що сказав лікар? Я не зможу ніколи мати дитину! Я не змогла зберегти цього малюка і не зможу зберегти іншого! Мені не бути матір’ю! – кричала Альона на лікарняному ліжку. Олексій обережно присів поруч з дружиною і погладив її. На душі було тоскно. Вони тільки почали з Оленою радіти майбутньому малюку, тільки почали мріяти, якою буде їх дитина, як вони всією родиною будуть ходити в парк, їздити на море, а взимку кататися з гори на санках. Їх мрії про щастя розбилися в одну мить.

Лікар сипав якимись незрозумілими термінами, в яких Олексій нічого не розумів, але суть він вловив. У них з дружиною не може бути дітей. Ця новина була дуже важкою. Але ще сильніше Льоша переживав через поведінку дружини. Він дуже хотів підтримати Олену, а та тільки проганяла його, кажучи про розлучення.

– Оленко, не плач, заспокойся, – погладжуючи дружину по голові, тихо вимовив Льоша. – Все буде добре…

– Не буде, – повертаючи заплакане личко, відповіла жінка. – Я знаю, як ти хочеш дітей, тому не засуджу тебе, якщо ти підеш.

– Я не піду, – дивлячись дружині в очі і дуже твердо, промовив Олексій.

– Чому? – тихо цікавилася Олена.

– Тому що я люблю тебе, – ледь чутно, але дуже впевнено, відповів чоловік і, как не дивно, Олена повірила. Повірила і в любов чоловіка і в те, що все буде добре.

*** – Оленко, присядь, посидь, ти ж втомилася цілий день з цими бешкетниками, – промовив Олексій, ніжно дивлячись на дружину, а потім повернувся і крикнув кудись у далечінь, – Міша, Маша, бігом до мене. На поклик через дерева виглянули дві хитрі мордочки і, побачивши батька, відштовхуючи одне одного, кинулися до нього.

– Тату, тату, – кричали діти, несучись щодуху. Олексій посміхнувся і, присівши навпочіпки, протягнув руки, щоб син і дочка могли його обійняти. Коли дві пари рук обвилися у нього навколо шиї і діти стали його цілувати, хто куди потрапить, Льоша щасливо засміявся, розуміючи, що життя вдалося. Він ні про що не шкодував.

Не шкодував про те, що продав свій невеликий, але улюблений бізнес, поміняв дорогущу іномарку на авто простіше. Він знав, заради чого це робить. Він це робив заради дружини, яку неймовірно кохав. Льоша хотів, щоб Олена змогла відчути радість материнства, тому знайшов жінку, яка їм в цьому допомогла і подарувала життя їхнім близнюкам. На це все пішло багато грошей, дуже багато, але Льоша ні про що не шкодував.

А на всі питання цікавих знайомих, які не розуміли, навіщо молодому чоловікові втрачати все заради дітей, адже він може мати їх з іншою жінкою, Олексій просто відповідав: – Я дуже кохаю свою дружину. Дуже. А все інше – неважливо!

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page