Олексій з дружиною кілька разів на рік їздять за кордон, відпочивати. Став він в ці спільні поїздки брати з собою і Олександру. Оплачує їй проживання в окремому номері, на всі екскурсії разом ходять, по магазинам відправляє свою дружину тільки з нею. І тут теща захвилювалася

У приятельки донька 30 років, вийшла заміж відразу після школи, майже відразу народила. Ніде ніколи не працювала, але заочно вивчилася на вчителя історії. Чоловік Олексій старший від неї на 10 років, успішний бізнесмен, крім іншого здає в оренду будівлі під торгові центри.

В одному такому торговому центрі орендує невеликий магазинчик жінка 50+. Доглянута, симпатична, з гарною фігурою. Звуть Олександра. Олексій часто став до неї заходити і сидіти там по півдня. Потім додому запрошував то на вечерю, то на день народження. Сам до неї додому частенько заїжджає, допомагає фізично і матеріально.

Дружині і всім іншим говорить, що просто вони друзі, йому з нею дуже цікаво, тому і спілкуються. Олексій з дружиною кілька разів на рік їздять за кордон, відпочивати. Став Олексій в ці спільні поїздки брати з собою і Олександру. Оплачує їй проживання в окремому номері, на всі екскурсії разом ходять, по магазинам відправляє свою дружину тільки з Олександрою. Ще й каже дружині, що їй треба у Олександри всьому вчитися і прислухатися до її порад, питати, які книги читати, які страви в ресторані замовляти, який одяг носити, як меблі в будинку розставити і т.д.

Дружина до всього цього ставиться дуже спокійно, як чоловік сказав так і робить. Вона взагалі флегматик. А ось мама її дуже переживає, каже дочці: «Це що за відносини такі? Чому ця тітка завжди і всюди з вами? Як ти таке терпиш». Дочка лише плечима знизує, відповідає, що Льоші так подобається, а якщо її (дружину) не влаштовує, може йти до своєї матусі. Йти до матусі донька не ходить, тому робить вигляд (а може не робить), що її теж все влаштовує.

А мама ночами не спить, переживає, що піде зять до тітки, яка на 10 років старша за нього, кине її дочку та онуків. Що робити в цій ситуації?

Фото ілюстративне з вільних джерел