fbpx

Олена Лесик подякувала батькам за своє життя і показала, якою вона була в дитинстві (фото)

Олена Лесик подякувала батькам за своє життя і показала, якою вона була в дитинстві.

Шостого вересня 23 роки тому народилася Олена Лесик, яка виграла попередній сезон українського шоу “Холостяк” з Іраклі Макацарія, передає Storinka.

На сторінці в Інстаграмі тепер вже знаменитість поділилася своєю дитячою фотографією, яку підписала зворушливими словами:

“23 роки тому, Чудові люди дали мені можливість увійти в цей світ! За що я дуже вдячна своїм батькам! І не тільки по цьому!

Спасибі моїм батькам, що подарували мені дитинство яке є не у кожної дитини. Моє дитинство було найяскравішим, самим яскравим, насиченим, самим добрим і чарівним! Оскільки я була самою 1-ю дитиною в сім’ї, онукою, то мене ростили, плекали, захищали від усього і всіх як трояндочку під кришталевим куполом! Я ніколи не знала що таке, брехня, зло, заздрість… в нашій родині такого ніколи не було! Але проходили роки і я ставала ще дорослішою і старше) Тепер мені 23 , я поїхала з рідного мені міста Харків .

Намагаюся бути самодостатньою, самовідповідальною, незалежною, успішною і дорослою людиною! Звичайно багато в чому зіграла моя цілеспрямованість і завзятість, але якщо подивитися глибше, то хто цю цілеспрямованість і завзятість прищеплював мені з самого дитинства?

Мої БАТЬКИ – МАМА І ТАТО! Незважаючи на те, що я злюся періодами на ВАС, впираюсь, я все одно ВАС люблю! І я вдячна і пишаюся тим, що саме Я Ваша дочка – Олена Лесик! З днем Народження мене! Урааа!”.

Читайте також:Чарівна Стелла з “Холостяка” нарешті показала свого хлопця (фото)

Менш, ніж за півгодини, більше тисячі користувачів соцмережі поставили лайки під дитячим знімком Олени Лесик, а в коментарях миготять привітання з найкращими побажаннями. Звичайно ж, на цьому знімку Олену не впізнати.

You cannot copy content of this page