fbpx

Олена розлучилася з чоловіком років чотири тому. В один прекрасний день вона познайомилася з його коханою жінкою, яка була на шостому місяці очікування первістка. Чоловік обіцяв подати на розлучення до народження дитини, але так і не наважувався, грав роль на два фронти. Поки та сама не зустрілася з його дружиною

Він переїхав в інше місто з новою дружиною, а в рідних краях не з’являвся. Навіть до родичів не приїжджав. Його мама спочатку раділа новій невістці, але й не забувала колишню, щоб життя медом не здавалося. Заходила раз в тиждень до онукам в гості.

Відносини були не дуже доброзичливі, Олені такі візити вкрай не подобалися. Вона неодноразово говорила і пояснювала, що внуки самі можуть приходити до бабусі в гості, коли необхідно, коли вона засумує. А ось бачити в своєму будинку свекруху вона не бажала. Тим більше, що після розлучення довелося продати спільне майно і поділити все навпіл, а в підсумку, їй з двома дітьми не вистачило грошей навіть на кімнату в комуналці.

Жила кілька років в орендованій квартирі, будувала плани про свій будинок. Досі ще в боргах з усіх боків, але з пристойним житлом. Тоді їй ніхто не допоміг, крім друзів і начальства по роботі, яке допомогло з грошима. Про чоловіка нагадує тільки борг по аліментах. Ну і свекруха, її візити з точністю до раза в тиждень.

Кілька місяців тому у знайомої з’явилися нові стосунки. Чоловік дбав не тільки про неї, а й про дітей. Промінь світла в її похмурому житті. Він наполегливо пропонував зійтися і жити однією сім’єю, але Олена ще була не готова, заміжня була вже, спасибі, ще не відійшла від вражень.

Вони зустрічалися, він іноді приїжджав в гості до неї і її дітей, намагався брати участь в її житті і допомагати. В черговий раз після візиту колишньої свекрухи, знайома спробувала поговорити, пояснити, що у неї теж життя триває і вона не хотіла б бачити на своєму порозі кожні вихідні колишню свекруху. Тим більше, що молодій невістці зараз не завадила б допомога з маленькою дитиною, припустила Олена.

Природно такі слова свекруха розкрутила з усіх ракурсів, поділившись зі своїми знайомими, родичами. Всім розповідала, як невістка не пускає її на поріг, щоб побачитися з улюбленими онуками. В один з таких днів вдома у Олени був її новий наречений. Свекруха прийшла в гості, пояснюючи, що вона не до неї, а до своїх законних онуків. Ну ладно, її пустили, як же так, не відмовиш же бабусі. Але, як тільки свекруха зрозуміла, що в будинку чоловік, підняла цілий скандал, звинувачуючи Олену, ось же чому її син кинув і знайшов собі іншу. Хоч і це було вже скільки років тому.

Тепер Олена і справді не пускає на поріг свекруху. Онукам не забороняє бачитися з бабусею, але тільки на її території. Привезе, забере і все відмінно, якщо не слухати постійні невдоволення і докори.

You cannot copy content of this page