Олена та Володимир Зеленські – пара, за якою спостерігає зараз увесь світ

У їхньому випадку термін «міцна пара» набув нового значення. Олена та Володимир Зеленські познайомилися в дитинстві, але їм довелося чекати одне одного.

Війна в Україні триває вже 8 днів. Очі всього світу прикуті до суверенної держави, на яку напали росіяни. Ми всі з болем спостерігаємо, що відбуваються у наших містах, але бачимо і героїзм українського народу. Великий вплив на нього має президент країни Володимир Зеленський. Саме він за останні дні став героєм в очах людей усього світу. Його мужність підтримує йому дружина Олена, яка віддано поруч із ним протягом багатьох років.

До свого президенства Володимир Зеленський був відомий як актор і комік. 16 років тому він навіть переміг в українському випуску «Танців з зірками». Навіть тоді він міг розраховувати на величезну підтримку дружини.

Олена Зеленська за фахом архітектор, але ніколи ним не працювала. З Володимиром познайомилася в дитинстві, бо вони навчалися в одній школі. Проте протягом багатьох років вони не підтримували зв’язок. Під час навчання їхні шляхи знову перетнулися, оскільки вони обоє обрали один криворізький університет.

Коли вони знову зустрілися, одразу почали працювати разом. Володимир став зіркою та продюсером програми «Вечірній квартал». Також мав власну фірму «Студія Квартал-95», яка випускала розважальні програми. Саме там працювала Олена, яка стала автором текстів кабаре.

6 вересня 2003 року Олена та Володимир стояли на весільному рушничку. Через рік у них народилася дочка Олександра. Дівчина пішла по стопах батька. Коли їй було 10, вона знялася з ним у фільмі «8 нових побачень», в якому зіграла його дочку. У 2013 році Зеленські знову став батьками сина Кирила.

Підтримала Олена свого чоловіка і тоді, коли він став кандидатом у Президенти України. У 2019 році Зеленський переміг на виборах і став главою держави, і українці його полюбили. Олена пишається своїм чоловіком, але відверто зізнається, що бути першою леді їй нелегко.

“Мені не вистачає часу, щоб побути наодинці з собою. У мене двоє дітей, тому я звикла, що рідко буваю одна. Раніше мій єдиний шлях до усамітнення був у моїй машині. Тепер я й цього позбавлена – я завжди захищена. Єдина моя самотність зараз – це ванна кімната”, – сказала вона в інтерв’ю журналу “Vogue”.

Сьогодні, в умовах війни в Україну, Олена хвилюється за життя свого чоловіка та дітей. Проте вона залишилася з ним у Києві і вони обоє є великою опорою для українського народу.