Олена Зеленська розкрила сімейні таємниці і розповіла про власні вподобання

Президент України Володимир Зеленський і його дружина, перша леді Олена разом ще зі студентських років. Раніше у своїх інтерв’ю вони розповідали, що в школі вчилися в паралельних класах, але не були знайомі. Історія їх кохання розпочалася лише на першому курсі університету.

Ще до офіційної перемоги Володимира Зеленського, дружина гаранта дала ексклюзивне інтерв’ю порталу BВC Ukrаine.

Зі слів журналістки, 41-річна Олена достатньо відкрита і спокійна людина. Вона віддає перевагу більш закритому способу життя, тому не особливо хоче бути присутньою в інформаційному полі. Джерело

Зеленська розповіла, що хоча і отримала освіту архітектора, але ніколи не працювала за спеціальністю, так як на останніх курсах почав зароджуватися гумористичний проект, яким вона і займається досі, так як є сценаристом “Студії Квартал 95”.

Вільний час вона присвячує вихованню дітей, заняттям спортом і читанню.

“Я люблю художню літературу. Намагалася читати освітню літературу, зараз багато різних книг по саморозвитку, але мене не надовго вистачає. В основному читаю в електронному вигляді, хоча дуже люблю паперові книжки. Просто наш молодший син спить з нами, і йому треба вимикати світло. Тому максимум, що мені вдається – це почитати книгу з телефону перед сном”- каже Зеленська.

Читайте також: Зеленський з шаурмою став зіркою дня в мережі (фото)

На питання про те, які жінки її надихають вона відповіла, що не шукає собі кумирів, але хотіла б в 60 виглядати як Меріл Стріп. А між зустріччю з Мішель Обамою і Меланією Трамп вона б обрала Мішель Обаму.

“Мені здається, вона більш людяна і це основна якість, яку Володимир намагається принести в українську політику. Щоб ми не забували, в першу чергу, бути звичайними людьми. Меланія Трамп, звичайно, шикарно виглядає, у неї чудовий стиль, але з Мішель мені було б цікаво поспілкуватися.”