– Оленко, а пам’ятаєш, ти про сім’ю питала? Ось я зараз тобі розповім, тільки більше тему не чіпаємо. – Сказав чоловік і приголомшив правдою

Ми з чоловіком одружені вже два роки, але я ніколи і нічого не чула про його сім’ї, незважаючи на мої розпитування, він завжди йшов від теми, і я перестала заводити такі розмови.

Не пам’ятаю, яке свято ми тоді відзначали, але чоловік вuпuв, хоча взагалі не вживає aлкoгoль і його прopвало. Джерело

– Оленко, а пам’ятаєш, ти про сім’ю питала? Ось я зараз тобі розповім, тільки більше тему не чіпаємо.

Я, мовчки, кивнула, а Сергій продовжив.

– Я сам дізнався все років п’ять тому, коли з дитячого будинку випускався.

Дуже вже добре вихователька там одна до мене ставилася – то пиріжками домашніми пригостить, то одяг який принесе, то іграшку просто так подарує.

Я сам не пам’ятав, як в дитбудинок потрапив, а вона не говорила.

Помepла вона п’ять років тому і в останні дні життя подзвонила і попросила прийти.

Виявляється, сім’я у мене є, живуть вони щасливо і заможно в столиці. І сестра у мене є, в один день зі мною наpoдилася.

Тільки ось її додому забрали, а мене в лікарні залишили – не потягнуть двох дітей, а батьки більше дочкy хотіли.

Читайте також: В пoлoгoвому будинку від дівчинки відмовилися. Дитинка хороша, але не зовсім здорова – у неї проблеми зі слухом і одна ніжка коротша за іншу. Ми наважились на усиновлення

Ну, я дізнатися nj дізнався, але ось спілкуватися я з ними не намагався – якщо вже тоді не потрібен був, шукати не намагалися, коли багатство привалило, то і зараз зайвий спадкоємець не потрібен їм. Оленко, але я зараз щасливий, у мене ти є.

Слів у мене не було. Але я теж щаслива, що саме Сергій став моїм чоловіком і у мене є можливість зробити його хоч краплю щасливішим.