fbpx

Ольга Горбачова поділилася відео з сімейного архіву до річниці весілля

Рівно рік тому Ольга Горбачова та Юрій Нікітін зіграли своє друге весілля. Свято відбулося в замку-музеї “Радомисль” і було проведене за старовинними традиціями в оточенні численних гостей пари.

У день річниці весілля Ольга вирішила оригінально привітати чоловіка з ситцевим весіллям і підготувала унікальне весільне відео. Артистка вирішила показати шанувальникам найпотаємніші моменти торжества, пише Сьогодні

“Нам хотілося пройти всі етапи підготовки до шлюбу, яких ми позбавлені в сучасній традиції, але які століттями допомагали готуватися нашим жінкам до заміжжя фізично і духовно. Я зіткнулася з критикою, що всі ці обряди дозволено робити тільки цнотливим дівчатам, а не мамі двох дочок. Але якщо не говорити виключно про тіло, то вся енергетична підготовка у нас геть відсутня, і я хотіла заповнити це в собі.

Саме тому, що ми зводимо стосунки до фізіології, ми і опиняємося неготовими до труднощів в парі. Всі обряди метафізично означали смeрть несвідомої дівиці і народження в якості свідомої дружини і жінки. І я щаслива, що змогла все це так само, хоч і з запізненням, пройти з чоловіком, який дійсно був для мене першим.

Стільки енергії, скільки я отримала від свого роду в процесі обрядового весілля, неможливо отримати через звичайні сімейні розмови про побут, навчання і харчування”, – коментує Ольга.

Читайте такожДо чого сниться весілля?

You cannot copy content of this page