fbpx

До чого сниться весілля?

Раніше вважалося, що весілля сниться до якоїсь важливої події, і це є знаком згори. При цьому великі тлумачі пояснювали сенс цього сну по-різному. Той, кому присниться такий сон, повинен врахувати, одружений (заміжня) він чи ні.

Якщо сниться своє весілля

Нерідко все залежить від того, яка роль була відведена людині у власному сні: наречений, наречена, свідок і таке інше. Також важливо, чи вільна людина або має другу половинку на даний момент. Через такі нюанси сон отримує різні тлумачення.

Багатьох людей нерідко цікавило те, до чого сниться своє весілля. Якщо у сні у жінки на душі весело, а наречений приємний, то це до хороших подій у житті. Виходити заміж за літню людину – до хвoроб. Якщо дівчина в сні дала згоду на отриману пропозицію руки і серця, то це викличе повагу до неї.

Коли заміжня дівчина побачила своє весілля у сні, то вона, швидше за все, посвариться з чоловіком. При цьому сварка призведе до позитивних результатів, тому що будуть обговорені найважливіші сімейні питання. Якщо будуть зроблені правильні висновки, то від цього спору пара тільки буде пожинати успішні і позитивні плоди. Саме цей спір зробить шлюб міцнішим, а подружжя ближче.

Власне весілля у сні, на якій гості сумні, означає отримання неприємних новин з далеких країв.

Іноді такий сон тлумачать таким чином: побачити власне весілля – на щастя і любов, також до змін, які залежать від особистого ставлення людини до свого партнера.

Англійський сонник тлумачить сон по-іншому. Чоловік побачив себе у сні радісним нареченим – його чекає сумне і самотнє життя або нові неприємності. Якщо хворий побачить такий сон, то це обіцяє ускладнення, пов’язані зі здоров’ям.

Якщо дівчині приснилося, що вона у шлюбній сукні, то її очікують дрібні неприємності або зaхвoрювaння.

Весілля сниться часто, однак це не означає, що людина жадає укладення шлюбу, адже ця подія може снитися і одруженим людям. Часто одруженим / заміжнім людям сниться підготовка до весілля, що означає появу в житті будь-якої важливої події, яка вимагатиме конкретних рішень і дій. Але всі рішення повинні бути обдумані. Якщо такий сон приснився холостяку, то варто очікувати приємних сюрпризів і новин.

Може приснитися і весілля, що не відбулось, яке обіцяє надходження сумнівних пропозицій.

Думка експерта

Небажане весілля сниться до того, що незабаром в житті з’являться обов’язки, виконати які людина ще не в змозі. Також цей сон обіцяє розв’язання давніх проблем. Таке весілля заміжню жінку попереджає про те, що вона посваритися зі своїм чоловіком.

Шлюб подруги сниться до позитивних і радісних подій у житті, до розваг, цікавих знайомств, а також захоплюючої подорожі. Якщо жінка побачила себе у сні в білій сукні на весіллі подруги, то це до негативних емоцій.

Що віщує?

Людині може приснитися своє весілля й одруження коханої людини одночасно. Якщо у сні хлопець чи дівчина укладають шлюб з іншим чоловіком, то це знак необґрунтованих ревнощів.

Якщо наснилося власне весілля, а сама людина відчуває себе нещасливою на ньому, то це до серйозних розчарувань, пов’язаних з хлопцем або дівчиною. 

Любовний сонник тлумачить сон про власне весілля таким чином: якщо дівчина таємно виходить заміж, то це обіцяє зайві плітки (яких не уникнути) з приводу її персони, а також неправильні висновки про вчинки.

Якщо у сні жінкою було прийнято рішення про раптове заміжжя, то такий сон говорить про те, що всі її позитивні якості і старання матимуть підтримку у родичів та знайомих. У разі, якщо в сні батьки не дали свого добра і благословення, то від підтримки близьких друзів доведеться відмовитися.

Коли дівчині приснилося, що вона наречена, але наречений одружується з іншою, то такий сон говорить про те, що в житті з’являться сварки, що виникли на ґрунті ревнощів. Причому, ревнощі можуть бути зовсім необґрунтовані, однак їх не уникнути.

Свого часу Піфагор міркував: якщо людина у сні одружується і ніяк не може дочекатися першої шлюбної ночі, це означає, що наяву він отримає звинувачення на свою адресу. При цьому сама людина не винна ні в чому.

Психоаналітики, вивчаючи поведінку, характер і психіку людини дійшли висновку, що сон про власне весілля говорить про перехід до нового життя, до приємних або неприємним оновлень. Також такий сон обіцяє виникнення у шлюбі якихось обмежень.

Сімейний сонник запевняє, що сон про власне весілля – до виходу з неприємних ситуацій. Слов’янський сонник віщує набуття духу, у разі якщо людина побачила власне одруження. Іноді такий сон обіцяє про втрату близького друга.

Читайте також: Кохання потрібно підживлювати щодня, щоб воно розквітало

Джерело.

You cannot copy content of this page