fbpx

Олька має Богдана, Карл має Клару: імена партнерів, які ідеально поєднуються у парі і можуть створити міцну сім’ю

При вивченні свого партнера астрологи рекомендують звертати увагу не лише на дату народження, а й на ім’я коханого чи коханої. Спільність людей з певними іменами може виявитися сильною, що дозволить створити ідеальну пару. Тим часом, на думку фахівців із зірок, існує п’ять безпрограшних поєднань.

Так, чудово підійдуть одне одному Ігор та Ольга. Чоловіки із цим ім’ям відрізняються романтичністю. Поруч із собою вони хочуть бачити ефектну дівчину і готові заради неї багато на що. Власниці імені Ольга велику увагу приділяють своєму зовнішньому вигляду та від природи жіночні. Заради свого коханого вони готові на подвиг.

Не менш ідеальне поєднання – Борис та Валерія. Для Борисів характерні мужність і рішучість, причому вони вміють бути щедрими і великодушними. А ось представниці прекрасної половини з ім’ям Валерія, як правило, сентиментальні та вразливі, їм необхідний сильний чоловік, на якого вони зможуть покластися.

Астрологи також виділяють пару Михайло та Олена. Для Михайлів властиві лідерські риси, увага до сім’ї та постійне прагнення до досягнення нових висот. У свою чергу, дівчата з ім’ям Олена вміють надихати свого чоловіка, а головна їх мета — побудувати ідеальні стосунки.

Підійдуть одне одному Юрій та Аліса. Носії ім’я Юра часто виявляються стереотипними романтиками, котрі втрачають голову від своєї пасії. А ось Алісам характерна непостійність у характері та непередбачуваність у поведінці. Це й викликає величезний інтерес у романтичних Юріїв. За певних обставин Аліса здатна стати справжньою музою у стосунках.

Дмитро та Олександра – пара, яка зуміє створити міцну та надійну родину. У цьому допоможе коханим цілеспрямованість та працьовитість Дмитра, а також висока моральність та високий інтелект Олександри.

You cannot copy content of this page