Оля розбирала зимовий одяг і вирішила його почистити перед тим, як прибрати у шафу. В одній з кишень чоловіка вона виявила кілька чеків на досить великі суми – вони не могли собі дозволити такі витрати. Але правда її здивувала

Оля з Мішею прожили разом у шлюбі чотири роки. Грошей у них в сім’ї завжди було небагато, а після народження дочки їх стало зовсім не вистачати.

Міша працював адміністратором в якомусь ресторані, але отримував не багато – зарплати ледь вистачало на їжу і памперси для малечі. Оля, ясна річ, не працювала, сиділа вдома з дитиною. Вона економила буквально на всьому, а вже про те, щоб купити щось для себе не могло бути й мови.

А ось Міша, виявляється, ні в чому собі не відмовляв. Оля розбирала зимовий одяг і вирішила його почистити перед тим, як прибрати у шафу. В одній з кишень чоловіка вона виявила кілька чеків на досить великі суми – вони не могли собі дозволити такі витрати.

Увечері, коли Міша повернувся з роботи, дружина влаштувала йому допит. Спочатку чоловік намагався віднікуватися, але потім все ж зізнався, що це чеки від покупки годинника і костюма. А на питання звідки у нього такі гроші, він відповів, що заробив. Він, бачте, повинен виглядати пристойно на роботі, а не як халамидник.

Ніхто і не сперечається, але купувати костюм за три тисячі, коли твоя дружина намагається одягнути дитину і прогодувати всю сім’ю на цю суму в місяць, це вже занадто. А годинник, вартістю майже 10 тисяч і зовсім не вкладаються в голові!

Хіба це нормально, коли чоловік приховує гроші від дружини ?! Тим більше, коли в родині маленька дитина.

Фото ілюстративне з вільних джерел