Оля запросила на Новий рік купу гостей до себе додому, в тому числі і свою кращу подругу. Хто б міг подумати, що подруга здатна зробити таке

Справа в тому, що у Ольги була дуже красива шкіряна сумка, яку вона брала з собою тільки в особливих випадках – в театр, в гості, а на кожен день брала щось простіше. І ось вчора вона зібралася піти в гості, полізла за своєю сумкою в шафу і неабияк здивувалася: в шафі лежала її сумка, тільки вид у неї був дещо поношений. Не повірила навіть, що могла так зносити сумку, адже носила її нечасто.

Сиділа вона, ламала голову над тим, що це за магія така, а потім до неї дійшло: у її подруги, яка приходила в гості на Новий рік, була така ж сумка. Тільки вона її носила щодня на роботу, тому вигляд у сумки був більш пошарпаний. Подруга просто-напросто непомітно підмінила майже нову сумку на свою поношену, в надії, що Оля не помітить підміни.

Вона і справді помітила це не відразу, а через чотири дні. Подзвонила подрузі, а та, зрозуміло, пішла у відмову: нічого не знаю, сумку не брала. Але не могла ж сумка ось так взяти і за одну новорічну ніч, лежачи в шафі, потріпатися?

Довести, що сумку дійсно підмінили – теж не можна: свідків немає, на самій сумці ніяких позначок про власника теж немає. Загалом, залишилася Оля без сумки і без подруги. Хоча і не подруга це зовсім, раз здатна на таку підлість.

Фото ілюстративне з вільних джерел