ОПЗЖ з ганьбою розбігається

Нардепа Киву вже, пишуть, позбавили мандату. Ще четверо нардепів написали заяви на вихід з фракції. Рабінович з компанією зібралися за кордон з грошима і зброєю, аж тут їх заскочило ДБР. Медведчук утік. ОПЗЖ розбігається.

Зовсім недавно ми практично те саме спостерігати – коли тікав Янукович і масово сипалися організації Партії регіонів у самих регіонах. Тоді ми погралися в толерантність, ПР мутувала в ОПЗЖ (прям як численні штами вірусу грипу чи ковіду), війна на нашому Сході стала майже замороженим конфліктом, у щоденне мовлення увійшло словосполучення “анексований Крим”.

Потім у гідри повідростали голови – шуфричі, бойки, рабіновичі, по три на місці кожної зрізаної – і все вибухнуло о 5 ранку 24 лютого 2022-го.

Я не знаю, як цього не допустити знов. Хіба буває “забагато демократії” – адже вона або є, або нема? Чи все-таки буває? Не знаю. Але в нашій новій реальності кожен с єпар, кожен ватник, кожен “совок”, кожен любитель “рускава міра” має упісюватися від страху пікнути про свої імперські замашки на Україну.

Сьогодні вони, здається, вже почали. І не треба їм співчутливо пропонувати памперси. Хай так і ходять – із підмоченою гідністю. Тобто без неї.

Автор – Маріанна Антонюк, ПАРЛАМЕНТ.UA