fbpx

Орхідею можна дарувати не всім. Ось які орхідеї взагалі не варто дарувати

Орхідея — це дуже примхлива квітка і потребує ретельного догляду та особливих умов. Тому людям, які не люблять домашні рослини або не приділяють їм потрібної уваги, краще орхідею не дарувати. Винятком є той випадок, коли людина сама просить про цей подарунок.

Для тих, хто не мав ніколи орхідей, але доглядає за іншими рослинами, краще вибирати найрозповсюдженіший різновид цієї квітки. Це може бути фаленопсис, дендробіум, онцидіум, пафіопедилум та цимбідіум. Джерело

До досвідченого фахівця в орхідеях, який легко орієнтується в різновидах, вибирайте найрізноманітніші представники цієї рослини.

Також орхідею дарують з певною символікою.

Рожева – символізує щастя, чистоту, любов і може бути дарована молодій дівчині на різні свята, наприклад, 8 березня або День народження.

Фіолетова – символізує заслуги, вік та досвідченість. Тому, її краще дарувати жінкам у старшому віці.

Блакитна – символізує унікальність. Вона ідеально підійде для освідчення у коханні.

Читайте також: Які подарунки не можна дарувати на Новий рік 2020: вони принесуть тільки нещастя

Строкате забарвлення – символізує пристрасть та міцні відносини у майбутньому. Дарувати краще коханій жінці – дружині або нареченій.

Білі орхідеї дуже гарно прикрашають весілля, а також їх можна дарувати на ювілей.

Жовта – загалом має нейтральний характер, але багато хто, пов’язує цей колір з сумною символікою. Як подарунок краще підносити тільки хорошим знайомим або друзям.

Позначки:
facebook