Оригінально: Тодоренко і Топалов одружилися – перші весільні фото

Регіна Тодоренко і Влад Топалов офіційно одружилися. Фото з церемонії одруження потрапили в інтернет.

Як розповіла Регіна Тодоренко в інтерв’ю Viva.ua, весілля було скромним. Були присутні найближчі родичі пари. Після церемонії молодята з гостями поїхали відзначати подію в ресторан. Джерело.

Церемонія проходила в стилі casual. Сама Регіна була одягнена в сукню кавового кольору і кеди. Влад Топалов теж був не стандартним нареченим. Він був одягнений в штани, футболку, білу рубаку і кеди. Гостей попросили вдягнути джинси і білий верх.

Читайте також: Кейт дала ляпаса: королівська сім’я вперше прокоментувала скандал в палаці

Церемонія відбулася ще 25 жовтня. Але фото з весілля потрапили в мережу тільки зараз. Прізвище Тодоренко не міняла. Як сказала вагітна телеведуча, Регіна Тодоренко – це вже бренд. Телеведуча також зізналася, що швидше за все, велике весілля пара проведе навесні. «Я думаю, ми закатаємо гучну вечірку для всіх друзів і родичів. Таку, знаєте, як я завжди хотіла: по-одеськи, з піснями і танцями до ранку», – розповіла Регіна Тодоренко.

Про свого чоловіка Регіна коротко висловилася: «Відчуваю себе, як за кам’яною стіною». До речі, з дня на день телеведуча має стати мамою.