Ось чому МУДРИЙ чоловік ніколи не шкодуватиме грошей на подарунки для своєї жінки. І то є правда

Жіноче творче мислення багаторазово сильніше за чоловіче, тому її здатність впливати на долю дуже висока, як на свою власну долю, так і на долю чоловіка. Джерело

Коли жінка відчуває насoлoду і щастя від відносин, її чоловікові починає щастити, перед ним відкриваються всі двері і удача починає слідувати за ним по п’ятах. Тому що в своєму щасливому і радісному внутрішньому стані силою свого творчого мислення жінка благословляє чоловіка на успіх і приваблює в його життя сприятливі події.

Читайте також: – Ти хоч завaгітній як-небудь, тоді він від тебе нікуди не дінеться, мусить брати.

Через жінку до чоловіка спрямовується або потік доброти, удачі і процвітання, або потік рyйнівної сили.

Жінка тісно пов’язана з тонкими сферами, світом енергій, тому її думки, її внутрішній емоційний стан, що формують фізичний план, швидше реалізуються. Якщо дружина не задоволена сімейним життям, незадоволена чоловіком, йому буде складно реалізувати себе, складно домогтися успіху.

Чому мудрі чоловіки не шкодують коштів на подарунки своїм жінкам, чому прагнуть захистити їх від будь-якої, неприємної роботи і оточити тільки приємними враженнями? Вони знають, що задоволена жінка — джерело добробуту і щастя для всієї родини.