fbpx

Ось чому ніколи не викидайте старі, порваті колготки

Можна сміливо стверджувати, що дарувати нове життя старим і непотрібним речам стало дуже модно. По-перше, повторне використання товарів – це прогресивне і екологічне рішення. По-друге, це дозволяє трохи заощадити і впоратися з найрізнішими побутовими задачами. Ми підготували для вас 11 способів, які допоможуть застосувати старі колготки з користю.

Як застосувати старі колготки в побуті

Засіб від молі

Відріжте частину колготок, зшийте або зав’яжіть їх з одного боку. Всипте в одержаний мішечок сушену лаванду. Можна капнути кілька крапель ефірної олії евкаліпта або м’яти на неї. Зав’яжіть з іншого боку.

Насадка на пилосос

Якщо визагубили якусь дрібну річ, її можна знайти за допомогою пилососа і тканини. Відрізаєте шматочок від капронових колгот, надягаєте його на трубу і закріплюєте резинкою.

Підставка для пензлика

Закріплюєте колготки на відкритій банці з фарбою резинкою. Тепер можете класти на них пензлик і знімати таким чином надлишки фарби.

Ще один спосіб: банку з фарбою перед закриттям кришкою в один шар накрийте колготками. В результаті плівка на фарбі не з’явиться.

Читайте також: Подуйте на свій великий палець – обіцяємо, ефект вас здивує!

Нитка

З колготок виходить дуже міцна нитка. Її можна використовувати для перев’язування мішків. Також на дачі нею можна підв’язувати рослини.

Чохол для віника

Щоб віник прослужив довше, для нього можна зробити чохол з колготок.

Додаткові способи використання колготок повторно:

  • Сітка для зберігання цибулі.
  • Декоративні рамки.
  • Килимок для ванної.
  • Ганчірка для полірування меблів.
  • Резинка для волосся.
  • Мішок для дрібних іграшок.

Джерело.

You cannot copy content of this page