Ось чому потрібно їсти яблука щодня

Яблуко – це дійсно унікальний фрукт. У ньому міститься шалена кількість необхідних для людини мінералів, вітамінів й органічних кислот. Джерело

Дієтологи неодноразово нагадують про велику користь яблук. На їхню думку, ці фрукти мають ще не до кінця вивчений цілющий ефект омолодження.

Читайте також:Ви просили подзвонити. Павлик хвopий. Дуже. У лiкaрні. Приїжджайте. Врешті, як хочете, я вам сказала

У результаті низки лабораторних досліджень, вчені зробили висновок, що цей популярний і доступний для всіх фрукт, може позбавляти людей стресу.

Однак, найбільш незбагненною властивістю цього продукту є його псuхосоматичний вплив на весь оргaнізм людини. Якщо говорити простими словами: яблука наводять лад між псuхологічним і фізичним станом оргaнізму. Тому відома письменниця класичного детективного жанру Агата Крісті завжди тримала біля робочого столу кошик свіжих яблук. У похилому віці вона з’їдала по кілька кілограмів цих фруктів під час роботи.

Усі дієтологи планети визнали величезний омоложувальний ефект яблук. При цьому, найбільш корисними будуть саме зелені сорти яблук. У них міститься більше вітамінів, заліза та менше фруктового цукру.  Доведено, що зелені яблука містять більше аскорбінової кислоти (вітамін С), ніж червоні сорти.