Ось приїде “той самий принц на білому коні і відразу настане ЩАСТЯ”! Тільки дії, а не рожеві мрії можуть щось змінити

Чому жінка не знаходить “того самого принца на білому коні”. За матеріалами:Znaj

Самотність – тимчасове явище, якщо розібратися в причинах. Всім знайомий вираз про те, що жінка в очікуванні свого принца на білому коні. Більшість жінок і дівчат прагнуть знайти гідного партнера для життя, але що вона для цього робить?

Часто наші думки і бажання залишаються всього лише ілюзією, яка з часом втрачає увесь свій сенс. У сучасному світі зустріти красиву, освічену, господарську дівчину не надзвичайне явище, але чому вона досі самотня?

З проблемами формування відносин стикаються багато хто, але є ті, які шукають вихід з положення, коли інші плачуть ночами шкодуючи себе із-за самотності.

Читайте також:Зробіть ці Важливі речі по догляду з орхідеєю і насолоджуйтесь цвітінням цілий рік. І все виключно своїми руками!

Психологи розібралися в причинах самотності жінок і виявили три важливих фактори чому так відбувається.

Часто самотні жінки – це жінки, у яких точно все в порядку зовні і більш або менш – всередині, але особисте життя, як не хочи, не складається. Існує безліч висновків експертів і посібників про те, як привернути до себе увагу і створити сім’ю, але не для кожного випадку це працює. Чому так відбувається?

Безініціативная жінка

Як зазначалося раніше, що жінка привчила себе бути в режимі очікування. Мовляв, чому він сам не підійде і не завоює серце самотньої жінки. Справа в тому, що настали інші часи! Чоловіки сьогодні вважають нормальним, якщо дівчина робить перша знаки уваги чи перший крок. Так, чоловіки за своєю природою мисливці, але часи не ті, дорогі жінки.

Тому включайте ініціативу і намагайтеся заговорити першою з тим, хто вам сподобався. В цьому немає нічого ганебного і неприйнятного, а більше того, чоловік може відповісти взаємністю на ваш інтерес. Так відбувається тому, що жінкам дуже зручно займати вичікувальну позицію і не ворушитися зайвий раз.

Жінка-недoтрoгa

Якщо запитати у чоловіків, чи доводилося їм стикатися з недотрогами, з’явиться ліс рук. Маскуватися під закриту і недоступну може кожна, але в результаті ми залишаємось ні з чим. Запам’ятайте, чоловіки люблять загадки в дівчатах, але вони ніяк не хочуть витрачати масу часу, щоб розтопити її лід.

Чоловіки забивають собі голову іншими речами, такими як побудувати кар’єру, заробити гроші, виростити дитину, посадити дерево і т.д., але він ніколи не буде складати стратегічні плани, як домогтися недоторогу. Дівчатам порада: будьте загадкою і включайте свій шарм на шляху до побудови відносин.

Жінка, яка шукає ідеал

Дівчата і жінки покладають величезні надії на ідеального кандидата. Ось знайдеться «той самий» і відразу настане щастя. Чоловіки, до речі, думають так само, поки шукають партнерку.

Порівняння неприємне, але сучасні люди мислять законами супермаркету – треба просто взяти з полиці відповідний товар. А дівчата відштовхуються від тих думок, що її принц десь слізно вичікує появу коханої.

На жаль ми живемо в реальному світі, а не в казці. Тому, якщо хочете побудувати відносини –  мислити треба тверезо та згідно всіх жорстоким правилам життя.