Ось що потрібно зробити сьогодні, напередодні свята Введення Пресвятої Богородиці, щоб отримати милість Божу і благостовіння

Повна назва одного з 12 головних православних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Ця подія відбудеться 4 грудня, ось як варто підготуватися до цього дня.

Свято на честь Богородиці пов’язане зі вступом в християнство, і віруючі повинні пам’ятати про те, що необхідно залучати підростаюче покоління до православ’я, водити дітей на сповіді і формувати у них правильне сприйняття віри.

День свята випадає на час Різдвяного посту, проте Церква робить послаблення, і до цього дня віруючі зможуть не тільки приготувати пісні страви, а й поласувати рибою.

Напередодні святкового дня віруючі старанно моляться вищим силам, згадуючи великий день, коли юну Марію привели в храм. У Богородиці просять прощення за гріхи, каються в непристойній поведінці, просять заступництва і захисту від негараздів.

Передсвятковий день – час найсуворішого посту, який нагадує віруючим про те, що часом для досягнення більшого потрібно пройти шлях поневірянь, але не впасти духом і не стати жертвою підступів злих сил, а зміцнитися у вірі і продовжувати своє праведне діло.

Фото – ікона Богородиці, яка має бути в кожному будинку аби там панував грошовий достаток.