Осінь цього року порадує українців гарною погодою. А вересень ще порадує “літніми” градусами: коли чекати бабине літо і якою буде зима

Астролог Влад Росс прогнозує у вересні лише незначне похолодання в порівнянні з літом. “Це будуть комфортні + 20-25 градусів, а не виснажлива спека”.

Дощовий період, За словами астролога, почнеться лише в середині жовтня, з настанням молодика. Тоді ж нас чекатиме і перше серйозне похолодання. Однак, за прогнозом Влада Росса, холодна осіння погода буде зберігатися недовго, і в листопаді нас чекає чергове потепління.

“З першої декади листопада почнеться “бабине літо”, – переконаний Росс. А ось перші сніги або серйозні заморозки українцям не варто чекати раніше середини грудня, переконаний астролог.

“Погода нас і в цьому осінньо-зимовому сезоні здивує, перш за все, тим, що це може бути другий рік поспіль без зими”, – зазначив Влад Росс.

Водночас за прогнозом синоптиків, 18 і 19 вересня в Україні очікується різке похолодання, в деяких областях синоптики прогнозують перші заморозки.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/lite/astrology/poholodannya-v-ukrajini-z-yakoji-dati-priyde-babine-lito-prognoz-vlada-rossa-11151104.html