fbpx

Осіннє рівнодення: чим буде особливим цей день і як можна спіймати удачу

Осіннє рівнодення – яскравий і позитивний день. У 2021 році він також буде наділений потужною творчою силою.

Варто відразу зазначити, що осіннє рівнодення входить в число днів сили вересня і головних днів сили 2021 року в цілому . Це не просто час, коли день і ніч рівні. Це дуже сприятливий день, в який необхідно дотримуватись деяких важливим порад і рекомендацій.

Чим буде примітний цей день

Осіннє рівнодення – це час рівності літа і осені. Це момент, коли Земля пролітає навколо Сонця рівно три чверті шляху, починаючи з зимового сонцестояння.

В 2021 році осіннє рівнодення чекає нас 22 числа. Енергетика буде врівноважена. Сонце і Місяць в повній гармонії, а це значить, що емоційний стан людей стабілізується.

Минуле перестане приносити біль багатьом з нас. Переживання, стрес і апатія відійдуть на другий план. Люди стануть трохи більш відкритими, готовими йти на контакт і на компроміс.

Недарма в древніх і в багатьох сучасних культурах осіннє рівнодення вважається днем сили. Люди вже багато століть знали про те, що в цей день з силою природи відбувається щось важливе. Все живе переживає трансформацію. Експерти радять в цей день відвідувати перукаря, робити манікюр, оновлювати гардероб.

Також 22 вересня бажано здійснювати якомога більше добрих вчинків. Згідно прикметам, чим більше добра ви принесете в цей світ, тим щасливішим виявиться закінчення року.

Думка астрологів про цей день

Врівноважена енергія взаємодії Сонця і Місяця означає, що будь-які проблеми зійдуть нанівець. Місяць в цей день буде спадати в Знаку Овна, що не найкраще поєднання, але через те, що цей час рівнодення, енергетика нічного світила все одно виявиться максимально сприятливою.

Що стосується Сонця, то воно не буде перебувати ні в одному з можливих аспектів з іншими планетами. Ніщо не завадить йому донести до нас чисту і позитивну енергію. Це означає, що 22 вересня нас покинуть погані думки.

В цілому астрологічна обстановка буде гранично позитивною. Цей день подарує нам багато оптимізму і добра.

You cannot copy content of this page