Осіннє рівнодення вважається часом сили, коли кожна людина може змінити своє життя і долю: Три простих грошових обряди на осіннє рівнодення

Існує безліч енергетично сильних днів, коли сам Всесвіт прихильний до тих, хто прагне поліпшити якість свого життя, й осіннє рівнодення входить в їх число. У цей день астрологи рекомендують зосередитися на залученні матеріальних благ, знайти спосіб збільшити фінансовий потік і розкрити нові таланти, які дозволять залучити гроші.

Завдяки простим обрядам і щирому бажанню вийде впоратися з усіма труднощами на шляху до щасливого і незалежного життя.

Грошовий обряд в осіннє рівнодення

У день осіннього рівнодення залучити матеріальний достаток допоможе простий обряд. З гаманця з ранку виймають всі гроші, а потім кладуть назад по одній купюрі або монеті, примовляючи:

«Скільки захочу, стільки в гаманець поміщу. Кожен гріш буде достаток залучати, від втрат мене оберігати. Дзвін монет не припиняється, грошова удача зі мною не прощається».

Гаманцем, наповненим грошима, потрібно потрясти перед виходом з дому, щоб гроші знали, куди їм повертатися і де їх чекають.

Обряд на залучення грошей у вересні

Стати фінансово незалежним вийде, якщо в день осіннього рівнодення покласти в кожну пару взуття блискучі монети. Їх залишають на добу, а потім перекладають в скарбничку, щоб залучити фінансове благополуччя. Останніми кладуть монети з тієї пари, яку носили останньою, зі словами:

«Гроші до грошей повертаються, за собою прибуток приносять, мимо не проходять, в мої двері заходять».

Після цього в скарбничку щодня докладають по монеті, щоб фінансовий потік не висихав і матеріальне благополуччя ніколи не проходило повз.

Залучення грошей 22 вересня

Стати багатшим допоможе ритуал, який проводять в день рівнодення. 22 вересня ретельно миють підлогу заздалегідь приготовленою грошовою водою, протирають нею двері і вікна, а після використану воду виливають за поріг будинку. Після того, як прибирання закінчене, по кутах кімнат розкладають монетки і відкривають всі вікна і двері, щоб впустити в будинок грошову енергетику.

Монети складають в баночку і ставлять її в затишне місце, періодично замінюючи їх, щоб фінансова енергетика не застоялася.