Особливі надії: в Єгипті введуть нові правила відвідування пляжів

Єгипет планує просувати туризм в Александрії, другому за величиною місті країни, шляхом обмеження доступу для місцевих мешканців на деякі пляжі. Їх планують зробити відкритими лише для туристів.

Голова палати туристичних агентств пояснив, що нові пляжі “повинні бути обладнані так, щоб задовольняти потреби іноземних туристів”, а також забезпечити їм “захист особистого простору”. Під цим, як уважають спостерігачі, розуміється зонування пляжу, створення кабінок для переодягання, туалетів, душів. Пише Радіостанція Максимум

Прочитайте також:Цікава історія. Як танцівниця у Єгипті навчилася не думати про майбутнє (фото)

Місцеві журналісти припустили, що такий крок уряду викличе невдоволення місцевих жителів, які зіткнуться з дефіцитом добре обладнаних пляжів для них самих. Зараз в Александрії для місцевих доступні лише досить бідно обладнані та не вельми прибрані громадські пляжі, при цьому вони ще й платні. Всі пристойні пляжі тут – приватні, також з платним входом.

“Хоча ціна входу на приватні пляжі зараз і так недоступна середньостатистичному єгиптянинові, після того, як їх повністю закриють під іноземців, місцеві жителі остаточно втратять можливість якісного пляжного відпочинку”, – зазначають місцеві ЗМІ.

Шляхом створення окремих пляжів для туристів уряд намагається залучити сюди здебільшого британських туристів, на яких в цьому році покладають особливі надії.