fbpx
Новини

Особливо сильні дні у січні, коли Всесвіт прислухається до усіх ваших бажань і коли можливо усе

Щоб мати успіх у будь-який день, навіть негативний, експерти рекомендують зміцнювати своє біополе. Так ви зможете відображати випади ворогів і переживати проблеми з найменшими втратами. Джерело

1 січня – дзеркальна дата

Перший день 2020 року є днем ​​сили, тому що це дзеркальна дата, тобто 01.01. Це ідеальний день для нових починань, адже Всесвітом править число 1. Одиниця володіє дуже великою силою, а також символізує початок всього сущого. Це число подарує 1 січня більшості людей хорошу мотивацію.

У цей день можна планувати важливі справи і здійснювати свої плани. Великий успіх чекає тих, хто збирається працювати. Саме тому не варто лінуватися і сидіти склавши руки. Велика удача чекає представників творчих професій, тому що зростаючий Місяць у цей день буде знаходитися в знаку Риб.

3, 4 січня – пік метеоритного потоку Квадрантіди

Зорепади – одні з найкрасивіших явищ природи. Перший метеоритний потік цього року – Квадрантіди. В ніч з 3 на 4 січня очікується пік цього потоку. Це досить обмежений час, тому не забудьте поспостерігати за падаючими зірками і загадати бажання.

Це прекрасний час для того, щоб поставити перед собою амбітні цілі. Також 3 і 4 січня велика ймовірність познайомитися з дуже цікавою людиною. Зустрічі можуть бути доленосними, причому не тільки для любові, але і для ділової сфери життя.

12 січня – кінець ретроградного руху Урана

12 числа Уран вже буде рухатися в прямому напрямку. Добре, що енергетична перебудова, викликана цією подією, відбудеться в неділю. Завдяки цьому вона буде не так помітна і не викличе ніяких негативних наслідків. Це буде дуже незвичайний день, в який багатьом людям здасться, що вони стали більш впевненими в собі.

Саме так і діє Уран, розвертаючись в прямому напрямку. Це буде день духовного преображення людей, появи нових емоційних сил. Багато експертів подібний час називають періодом бунтарів, тому що люди виходять з-під негативного впливу суспільства і оточення.

25 січня – час зміни обстановки

Ця субота ідеально підходити для поїздок, подорожей, відвідувань інших міст і незнайомих місць в цілому. Молодик у Водолії пройде дуже добре для всіх людей, які не звикли сидіти на місці. Це прекрасний час для занять спортом, фізичної активності, тривалих прогулянок.

Астрологи радять в цей день займатися справами, нехай то будуть справи по дому або робота. Найголовніше – не лінуватися і привносити в своє життя щось нове.

Читайте також: Виберіть сніговика і дізнайтесь, що вас чекає у 2020 році. Просте, але неймовірно точне передбачення

31 січня – день спілкування і покупок

Меркурій із сузір’я Козерога перейде в Знак Водолія. Це зіграє дуже позитивну роль в становленні удачі у фінансовій сфері. По-перше, Меркурій, який є покровителем фінансових потоків, підвищить свою енергетику таким переходом, тому людям простіше буде приймати правильні рішення щодо грошей і роботи.

По-друге, Меркурій у Водолії добре впливає на бажання людей отримувати нові знання і досвід. У цей день серйозно зростуть розумові здібності більшості з нас. Додати коштує перебування зростаючого Місяця в Близнюках, яка відчуває себе в такому положенні дуже добре. Це допоможе людям не сидіти на місці.

You cannot copy content of this page