fbpx
Культура

Особливо сильний повний Місяць у квітні подарує нові можливості і удачу, а думки можуть змінити ваше життя. Ось як потрібно провести цей день

Астрологи повідомляють, що Місяць безпосередньо взаємопов’язаний з особистістю людини. Його вплив підсилює думки, емоції і почуття. Висловлюючись зрозумілою мовою: на чому ви будете сконцентровані в серп, на те і вплине енергетичний сплеск Місяця. Наші думки в такий день можуть стати провідниками в нове життя, нову долю. Саме з цієї причини повний Місяць вважають небезпечним днем. Спростовуючи загальну думку, експерти стверджують, що оновлення Місяця може принести нові перемоги. Головне – не втратити віру в краще в найважливіший момент. Джерело.

Повний місяць у квітні 2019 року

За прогнозами астрологів, підвищена активність Місяця в квітні припаде на проміжок з 15 по 21 числами. Зрозуміло, енергетичні хвилі досягнуть свого піку в день повного місяця – 19 квітня. На цю дату вимальовується наступна картина: 19.04.19 – повня, яку Місяць зустріне в сузір’ї Терезів. За місячним календарем це буде 14 місячний день. Одночасно з цим Місяць вступить в протистояння з Сонцем, що і робить квітневу повню особливою.

Протистояння Місяця в Терезах і Сонцю обіцяє сплеск енергії. На жаль, але такий аспект в астрології вважається складним, тому повний Місяць в квітні може принести невизначеність в життя, нервозність, суєту, поспіх і психологічний дискомфорт. У той час як Сонце принесе хвилювання, несподівані зміни і свободу вибору. У багатьох з’явиться сильне бажання змінити житт , вирватися з капкана і зробити щось абсолютно несхоже на звичну діяльність. Але з Місяцем, який протистоїть Сонцю, несподівані зміни і різкі зриви можуть закінчитися нервовим напруженням.

Не варто забувати про те, що серп пройде в Знаку Терези, коли особливо важлива гармонія внутрішнього світу з зовнішнім і помірність у всьому. Астрологи радять уникати крайнощів, намагаючись дотримуватися балансу.

Особливості впливу квітневого повного Місяця

У п’ятницю (день впливу Венери) ми відчуємо особливий вплив зірок. І це не дивно – нами одночасно будуть керувати Повний Місяць, Сонце і Венера. Такий потужний викид енергії слід направити в правильне русло: виплеснути в сферу любові і відносин, творчість, духовне зростання, розширення кругозору. В іншому випадку енергія знайде вихід в агресії, поспішності, дратівливості, необачних рішень.

Терези – Знак гармонії і витонченості, і коли Місяць знаходиться в цьому сузір’ї, він закликає нас творити красу, бачити її і цінувати. Краса здатна розчинити весь негатив, позбавити від сумнівів і стpaхів, тому астрологи радять коритися почуттю прекрасного, працювати над своєю зовнішністю і внутрішнім світом, говорити і думати про високе і витонченt.

Протистояння Місяця і Сонця пройде в день повного Vісяця, і тому астрологи відзначають підвищений рівень негативу в світі. Енергетичнbq захист буде потрібно, щоб протистояти атакам ззовні і відобразити негатив. 19 квітня нам всім потрібно мати чіткий план дій, не витрачати даремно слів і вміти відпускати бажання, щоб випадково не зійти зі шляху.

Астрологічні рекомендації на 19 квітня:

Позитивний вплив повного Vісяця буде перекрито опозицією Сонця, тому потрібно встигнути виділити для себе головні цілі і бажання в першій половині дня. Творча візуалізація 19 числа допоможе досягти бажаного.

Астрологи радять мріяти, тягнутися до прекрасного, займатися творчістю, позбавлятися від комплексів, шукати свою любов і зміцнювати cnjceyrb. В такий день в цих напрямках можна досягти успіху.

Читайте також: Бабуся суворо заборонила мені святкувати 40-річчя. Я спершу ображалась, а тепер розумію, що вона вберегла мене від неприємностей

Замість початку нових справ слід обійтися постановкою планів.

Уникайте стресових ситуацій і більше часу присвятіть ментальнsq роботі над собою.

Постарайтеся знайти шлях до гармонії.

Влаштуйте собі невеличке свято або призначте романтичне побачення.

Не дозволяйте вибуховим почуттям брати гору над собою.

Постарайтеся не критикувати оточуючих, не засуджувати їх і не сперечатися з ними.

Уникайте надмірної емоційності. Набагато краще провести gовний Місяць у гармонії з собою.

You cannot copy content of this page