Особливий день 29 лютого: неймовірний час, коли можна здійснити мрію. Ось що можна і не можна робити

З давніх-давен вважалося: для того, щоб спробувати уникнути бід у високосний рік, слід дотримуватися ряду встановлених заборон. Найбільш небезпечним в цей рік вважається 29 лютого, день, який буває лише раз на чотири роки.

Касьянов день – це «народна» назва 29 лютого. Походить від імені святого Іоанна Касіяна Римлянина, який зрадив Бога.

Предки вірили: саме в цей день імовірність того, що погані забобони збудуться значно вище і наслідки страшніше. Серед найбільш поширених прикмет слід виділити такі:

– не можна починати щось нове (особливо, починати будувати будинок або лагодити щось);

– не можна влаштовувати весілля (вважається, що у пар, які вирішать одркжитися в цей день, сімейного щастя точно не буде);

– не можна здійснювати важливі покупки або угоди (нічого хорошого такі рішення не принесуть).

29 лютого – особливий день року, і більшою мірою для тих, хто народився в цей день. Згідно з давнім повір’ям, людина, яка з’явилася на світ в цей день, буде нещасною. Саме тому за старих часів жінки намагалися всіма способами відтягнути момент народження до 1 березня.

Сьогодні ж люди, народжені 29 лютого, навіть навпаки вважають себе такими ж особливими, як і цей день. Адже ймовірність з’явитися на світ саме в цей день дорівнює 1: 1461. Виходить, що в світі є близько чотирьох мільйонів людей, чия дата народження офіційно зареєстрована 29 лютого.

Найбільш дискусійним питанням – як святкувати День народження в інші три роки, коли 29 лютого «випадає». Німецький професор Хайнріх Хемме навіть винайшов «календар» святкування Дня народження для тих, хто народився в цей особливий день. На його думку, день святкування залежить від години народження. Ті, хто народився в перші години після півночі, можуть відзначати день народження 28 лютого. Для тих, хто народився ближче до півночі 1 березня, краще відзначати день народження 1 березня.

Читайте також: Жіночий гороскоп на березень: яким знакам Зодіаку пощастить навесні

Ті ж, хто народився в першій половині дня (від 06:00 до 12:00), перші два роки справляють день народження 28 лютого, а третій рік – 1 березня. Для тих, хто народився в другій половині дня (від 12:00 до 18:00), графік святкування наступний: перший рік – 28 лютого, а наступні два – 1 березня.

За матеріалами Znaj.ua та УНІАН