fbpx

Особливий молодий Місяць 3 червня – ваш шанс змінити життя і скорегувати приємні події

Молодик в червні випадає на понеділок, а значить шанси почати нове життя зростуть у кілька разів. Прагнення у всьому бути кращими і першими пробудять у нас зодіакальні Близнюки. Доклавши певних зусиль, вийде взяти реванш і припинити потік невдач. А в цілому, якщо 3 червня  Місяць не дасть вам те, чого ви хочете, значить, він готує вам подарунок краще – просто відстежуйте місячний календар.

Особливості Молодика 3 червня

У понеділок 3 червня очікується Молодик в сузір’ї Близнюки. Суперечливі тенденції дня змусять багатьох з нас коливатися між оптимізмом і песимізмом. Приглушати амбіції, азарт, натхнення і віру може система правил, якісь заборони, жорсткі рамки. Важливі рішення зажадають протилежних якостей, наприклад, ризику і відповідальності. На щастя, Молодик не завадить спілкуванню. Можна і потрібно користуватися різними джерелами інформації, підтримувати зв’язки, шукати однодумців. Джерело

Ще одна важлива відмінна риса цього Молодика – аспект Венери і Плутона, який зробить свій внесок в енергетичний фон дня. Вплив Венери і Плутона натякає на деякі труднощі. Це буде день, коли те, що ми звикли бачити, піде в тінь. Звичні речі виявляться несподіваними, через що може дати збій інтуїція.

Що можна робити в Молодик

Займатися нескладною роботою, доробляти незакінчені справи. Цей понеділок сприятливий для дрібних справ, які не вимагають особливої уваги, зосередженості і акуратності. Близнюки – Знак змін, тому під його впливом не бажано втягуватися в довгострокову роботу – це може швидко втомити і позбавити запасу сил. Сьогодні плани будуть змінюватися на ходу, тому планувати щось важливе не варто. Краще коритися обставинам, робити те, що пропонує життя, слідувати за течією подій.

Налагоджувати зв’язки, розширювати авторитет. Енергетика зодіакальних Близнюків протегує спілкування, обміну інформацією, знаннями та досвідом. 3 червня буде легше знайти спільну мову з будь-якими людьми, справити на когось гарне враження, зібрати і обробити потрібну інформацію. Це буде дуже сприятливий день для дружніх зустрічей, ділових переговорів, знайомств і розмов тет-а-тет. Можливо, саме вам випаде шанс зарекомендувати себе перед начальством або отримати вигідну справу.

Думати про вищі сенси. Молодик в Близнюках принесе визначеність тим, хто знаходиться в підвішеному стані: не знає, чого хоче від життя, розмірковує про те, чи варто продовжувати стосунки, і т. д. Для кожного у Місяця знайдеться найвірніше і мудре рішення. Воно вже є всередині вас, потрібно лише його почути. Духовні практики в такий день відкриють очі на багато і, можливо, навіть змінять світогляд.

Займатися підбиттям підсумків. Сьогодні особливо важливо зайнятися аналізом свого життя і виділити її ключові аспекти. Розставивши пріоритети, вийде завершити те, що не могло бути закінчено раніше. Все зайве, все, що заважає новому, в такий день зникне. І це необхідно помітити.

Діяти по волі натхнення. Якщо останнім часом ви діагностували у себе кризу ідей, 3 червня ситуація зміниться – з’явиться багато сміливих планів. І дуже вчасно: почавши реалізовувати їх сьогодні, ви зможете забезпечити собі половину успіху. Місяць у Близнюках викличе творчий підйом, завдяки якому вийде знайти абсолютно нові підходи до звичних завдань, заощадивши силу-силенну часу і сил. Не виключено, що деяких людей осяє, як прискорити шлях до заповітної мети, і вже в кінці червня вони зможуть підійти до неї.

Молодик в Близнюках: що не можна робити в цей день

Залишатися на самоті, сваритися з близькими. Любов, спілкування, діти, дружба – 4 кита, на яких ми маємо плавати 3 червня. У цей час збільшується потреба в спілкуванні, люди стають більш привабливими для протилежної статі, проте прокидається тяга до різких емоційних спалахів. Не намагайтеся уникати спілкування – це найкраще, що може подарувати нам Місяць в Близнюках.

Ділитися планами зі сторонніми, беззастережно вірити людям. У понеділок ми станемо більш поступливими, відкритими і навіть легковажними. З’явиться тяга до спілкування, інтерес до нової інформації, особливо до чуток, що може призвести до «розкриття» секретів, появи пліток. Фахівці радять стежити за собою, не дозволяючи собі говорити зайвого. Також не варто вірити всьому, що говорять оточуючі, навіть якщо це близька людина – інформація в будь-якому випадку буде спотворена.

Прив’язуватися до речей і людей. У день впливу місячних Близнюків слід рубати всякі прихильності, замість того щоб відкрито демонструвати їх. В іншому випадку можна частково втратить підтримку цього Знака, викликати подив (в окремих випадках – неприйняття) з боку оточуючих. Будь-яка залежність в такий день може обернутися занепадом сил і відчуттям неповноцінності. Негативний душевний стан може погано відбитися на вас, стати причиною психосоматичних захвopювань. А тому для підтримки чудового настрою і відмінного самопочуття дозвольте собі стати вільніше, частіше виходьте в світ і більше спілкуйтеся з друзями.

Читайте також: Молитва до святої Олени про щасливу долю, яку має прочитати кожна жінка саме сьогодні

Здійснювати великі покупки, бути легковажними в грошових питаннях. У понеділок не рекомендується займатися фінансовими операціями через ризик втратити накопичення або стати жepтвою обману. Енергетика Плутона в цей час буде негативною, тому купувати щось, особливо в кредит, астрологи не рекомендують. Імовірність придбати підробку, товар за завищеною ціною або неналежної якості дуже велика.

Збирати образи. Намагаючись пожаліти себе, згадуючи своїх кривдників, 3 червня можна піти далеко. Так, зробити висновки і проаналізувати минуле в Молодик – відмінна ідея, але під егідою Близнюків можна вдаритися в ненависть, витягти з пам’яті образи і спогади, з якими давно попрощалися, і заздрості стару платівку ще раз. Попереду літо, і краще дивитися вперед, позбувшись від вантажу минулого. Можна почитати книгу по саморозвитку або звернутися за допомогою до близького друга, дозволивши негативним емоціям вийти назовні і зникнути назавжди.

You cannot copy content of this page