Особливий повний Місяць 19 лютого: що можна і не можна робити в цей день

Повний Місяць – найнебезпечніша фаза нічного світила. У цей період відбувається сплеск потужної енергетики. У момент зростання Місяць накопичує сили і активність, яка повністю виходить в серп. Здавалося б, викид місячної енергетики – це відмінно, адже це змушує нас робити те, що відкладалося раніше. Але на практиці ця енергія руйнівна, вона сіє смуток і хаос, саме тому в серп важливо діяти за планом, дотримуючись чітких вказівок астрологів.

Що можна робити в Повний Місяць

Астрологи зазначають, що в прийдешній Повний Місяць найкраще вдаватимуться справи, які так чи інакше пов’язані з творчістю. Буде чудово, якщо вийде долучитися до прекрасного – відвідати виставку, театр, музей. Також 19 лютого бажано приурочити до нових починань і пошуку нових способів самовираження. Вийде надихнутися старим захопленням або знайти для себе щось нове. Місяць у Леві вкаже шлях до розкриття потенціалу або прихованих талантів, тому варто пвсти за течією і не боятися зробити щось неординарне, незвичайне, невластивий.

Протягом дня ми будемо отримувати таємні знаки і підказки Всесвіту, які не варто пропускати. Якщо вийде скористатися отриманими відкриттями, то вдасться підвищити свій статус і зміцнити стосунки. Романтичні і ділові відносини в такий день будуть будуватися з опорою на почуття, відповідальність і взаємовиручку.

У вівторок, 19 лютого можна і потрібно знайомитися з новими людьми, розширювати і зміцнювати соціальні контакти, взаємодіяти з оточуючими, проводити збори і ділові переговори. Вплив Лева поміняє репутацію в очах оточуючих найрадикальнішим чином, посилить лідерські якості і тимчасово подарує дар переконання.

Симбіоз Місяця і Лева – активна і войовнича суміш. Кількості нашої енергії буде достатньо для реалізації проектів будь-якої складності. Потрібно постаратися розпланувати день і не братися за кілька справ одночасно.

Як вже було сказано, енергії і сил додасться, як і шансів знайти своє призначення або способів поліпшити життя. Фахівці рекомендують відвести час на заняття духовними практиками – медитацією, читанням мантр або духовної літератури, роботою над собою. У нас реально вийде наблизиться до мети життя без будь-якої шкоди для себе і свого здоров’я.

Що не можна робити 19 лютого

Лютневий повний Місяць для багатьох стане періодом надій і невизначеності. У цей день не варто приймати важливих рішень, щоб не потрапити в глухий кут з незрозумілої причини.

Не варто забувати і про те, що повний Місяць – це період емоційного сплеску, який може привести до втрати віри в краще, депресії, конфліктів, відвертого самоїдства. Важливо постаратися контролювати свої пориви і не йти на поводу у емоцій. Астрологи рекомендують сконцентруватися на цілі і взаємодіяти з позитивними людьми, уникаючи конфліктних ситуацій.

Читайте також: Приберіть ці квіти з будінку, вони приносять тільки біду і нещастя

Ризики, грошові авантюри, дорогі покупки і великі витрати теж найрозумніше відкласти, оскільки сузір’я Лева і повний Місяць можуть підштовхнути до невірних рішень. Ми можемо переоцінити свої можливості, проявити зайву щедрість, марнотратство.

У вівторок, 19 лютого не варто обговорювати з керівництвом питання, що стосуються кар’єри або зарплати, давати поради, про які не просили, звертатися до впливових осіб за допомогою, брати участь в конкретній боротьбі – досить велика небезпека спровокувати серйозні проблеми.