fbpx
Новини

Особливий повний Місяць 20 жовтня: що нас чекає в цей небезпечний день і що потрібно зробити

20 жовтня настане Повний Місяць. Особливий він тим, що на нього нічого загадувати не можна. Навпаки, цей момент дає зрозуміти – від чогось час відмовитися.

Навіть якщо колись це було дорогим і цінним, а зараз стало шкідливим і заважає новому життю. Це можуть бути обставини або спілкування, до яких ви прикипіли. Одним словом, все, що пов’язано зі словом «звично».

Тау-квадрат з Повним Місяцем, Плутоном і Марсом відповідає дуже болючому емоційному і життєвому досвіду. Це означає, що треба триматися, не здаватися і відпустити минуле. Тільки зробивши це, можна впустити в своє життя нові події і відновити сили.

Повний Місяць відбувається в Овні. Цей знак незалежний, хоробрий і є першопрохідцем. Подібно до нього і рекомендується проявляти відважність. Але необхідно якомога м’якше ставиться до уразливості внутрішнього світу, яка стане очевидною під яскравим світлом Повного Місяця.

Марс у Терезах в негативній конфігурації до Плутона схожий на розчарованого воїна. Тому доведеться шукати баланс між абсолютною пасивність і миттєвою імпульсивністю дій, щоб не діяти в збиток собі. При цьому Юпітер позитивно пов’язаний з Сонцем і Місяцем і обіцяє допомогу, удачу і легкість.

You cannot copy content of this page