fbpx

Особливий повний Місяць 24 липня буде несприятливим днем. Саме тому важливо знати, які справи принесуть удачу, а які її відлякають. Астрологи розповіли, чим потрібно займатися в цю суботу

Місяць опиниться в Знаку Водолія, тому більшість заборон торкнеться сфер спілкування, поїздок і роботи.

Що можна робити 24 липня

Відпочивати. Релаксація і просте перебування в спокійній атмосфері дасть вам можливість обійти стороною біди і негаразди. У такі дні краще побути вдома, займаючись улюбленою справою.

Робити інформаційну чистку. У цей день дуже корисно перевіряти комп’ютер на віруси, чистити спам, видаляти непотрібні файли, контакти. Наведіть порядок у себе на робочому столі, видаліть непотрібні програми.

Можна і навіть потрібно приймати людей такими, якими вони є. Якщо ви спробуєте виправити когось, ця людина може затаїти на вас образу. Робіть компліменти і не критикуйте тих, кого любите.

Що не можна робити в цей Повний місяць

Здійснювати безрозсудні вчинки. Ні в якому разі не робіть необдумано. Безцільно ризикувати сьогодні вкрай небезпечно. Це стосується будь-якої сфери життя – не тільки роботи і фінансів. Необдумані слова можуть привести до затяжних конфліктів, сварок, проблем і недовіри.

Перевтомлюватися. Якщо ви сьогодні витратите багато сил і енергії, то вони не встигнуть відновитися до завтра. У підсумку на наступний день ви будете почувати себе розбитими, слабкими.

Вирушати в далеку дорогу. Сьогодні краще бути вдома і не залишати рідних стін. Якщо вам потрібно з’їздити у справах в межах міста, це може не принести проблем, але тривалі поїздки можуть зірватися.

Прагнути до надмірностей. Відпочинок – це добре, але важливо зробити щось легке по дому. Перевтомлюватися теж не можна, але переставати рухатися зовсім теж не варто. Потрібно ходити на прогулянки, хоча б на півгодини вранці і ввечері покидайте рідний дім.

You cannot copy content of this page