fbpx

Особливий повний Місяць у травні: що можна і не можна робити сьогодні і чого варто остерігатися

Кожен новий день дарує нам нові шанси на успіх. Проте в неділю, 19 травня, настане повний Місяць, і, щоб не стати заручником обставин, варто врахувати всі ризики, пов’язані з цією місячною фазою.

Повний Місяць пройде під егідою Стрільця, тому найкраща стратегія 15 місячного дня — бути войовничими, а не гнучкими. Астрологи рекомендують не втрачати шанси вирвати своє у долі силою. Навички дипломатії і дар переконання допоможуть згладити гострі кути. Особистий авторитет і чарівність краще пускати в хід в питаннях дружби, любові, творчості та соціальної діяльності. Джерело

Що можна робити 19 травня

Повний Місяць у Стрільці буде провокувати нас на прояв дисонансних емоцій. Експерти радять не піддаватися цим провокаціям. Уникайте будь-яких конфліктів, не вплутуйтеся в суперечки та сварки. Важливо контролювати себе, бути гранично обережними, пильними та свідомими. В іншому випадку є ризик зробити якусь необачну помилку, потерпіти збитки, зробити щось, що спричинить низку невдач або небажані наслідки.

Астрологи пропонують налаштуватися на філософський лад, згадати про стриманість і самообмеження в ряді питань. Емоції та амбіції можуть штовхати далеко вперед, і наше завдання — поставити перед собою важливі цілі та не відступати від наміченого курсу протягом всього дня. Продуктивність зросте, навіть попри підвищену імпульсивність і поспішність.

Взагалі неділю краще присвятити відпочинку, а не робочим моментам. По-перше, із-за підвищеної імпульсивності буде дуже багато конфліктів, стресових ситуацій і словесних перепалок. Тому перш ніж щось сказати, подумайте, глибоко вдихніть і порахуйте до 10. По-друге, повний Місяць — а це говорить про те, що у справах виникнуть перешкоди і затримки.

На будь-які справи, включаючи найпростіші, закладайте запас часу. Навіть відправляючись за звичним маршрутом, будьте готові до непередбачених затримок і плутанини. Також астрологи радять всім бути уважними за кермом, особливо в умовах мегаполісу.

Краще проведення часу на цей день — відпочинок і спілкування. Якщо у вас є можливість, завершіть всі термінові справи та проведіть час з користю для себе.

По можливості скоротіть спілкування з негативними людьми. Краще провести час в тиші й самоті. Корисними будуть практики медитації та афірмації. Позитивні установки допоможуть налаштуватися на краще. Пам’ятайте, що думка — це енергія. І вимовляючи будь-яку афірмацію, ви направляєте енергію Місяця на реалізацію намірів і зміцнення біополя. Духовні практики змусять відчути спокій, силу і захищеність.

Як уникнути проблем у Повний Місяць

Не приймайте важливих рішень на емоціях і поодинці — ваші рішення 19 травня можуть бути помилковими, навіть якщо здаються вірними.

Перевіряйте будь-яку інформацію, що надходить до вас в цю місячну добу. Не піддавайтеся лестощам, умовлянням, навіюванням. Є небезпека стати жертвою обману, зради.

Не піддавайтеся негативу, ліні, апатії та інстинктам. Все це буде штовхати вас до чогось шкідливого або до якихось надмірностей. Астрологи радять утриматися від всього, про що можна потім пожалкувати.

Щоб уникнути проблем, вам знадобиться налаштувати себе на позитивний лад. Не ставтеся до життя надмірно серйозно. Не сприймайте чужі зауваження, як привід зачепити вас. Ставтеся до всього, що відбуватиметься 19 травня, з часткою іронії. Неприємності скоро розчиняться, настрій покращиться, а життя увійде у звичне русло.

Читйте також: Гороскоп на 19 травня: Сьогодні день особливих можливостей та енергії

Повний Місяць у Стрільці — це час, коли стираються кордони, а можливості збільшуються багаторазово. В цей день вируючу енергію життя можна виплеснути не у вигляді емоцій, а у вигляді продуктивної роботи, і тоді ви зможете провести цей небезпечний день плідно, не загрузши в проблемах.

Будьте напоготові в повний Місяць, тому що від того, як ви проведете цей день, залежить наступний місяць. Довіряйте тільки перевіреним людям та інформації, слідуйте свого духовного компаса. Це буде не простий день, але він навчить вас діяти та відмовлятися від того, що вам більше не потрібно.

Позначки:
facebook