fbpx

Особистий акаунт найголовніших “фішок” . Ноги Полякової відтепер мають свою сторінку в Instagram (фото)

Одна з найбільш видатних частин тіла української поп-діви почала жити своїм життям. Ноги Олі Полякової з’явилися в Instagram і менше ніж за день зібрали значну аудиторію.

– Привіт ми ноги Олі Полякової! Ми вважаємо що це ми зробили її зіркою, і ми заслуговуємо на більше! Тому ми тепер йдемо у сольне плавання, і будемо робити власну кар’єру! Тут ви зможете спостерігати наше життя і стежити за кожним нашим кроком, – йдеться в першому пості.

Багато хто в коментарях згадали не дуже пристойний анекдот – можливо, людина, яка веде сторінку, саме цього і домагалася. Адже під кожним фото вона ставить теги які привертають до записів певний контингент.

Поки що єдина співачка Оля Полякова на українській сцені яка завела аккаунт своїх ніг, і чиїй фігурі і довжині ніг може позаздрити будь-яка модель з ангелів Victoria’s Secret.

Читайте також: Віртуальний роман з власною дружиною довів до розлучення. -Я ніяк не можу зрозуміти, хто ж з нас винен в тому, що трапилося?

Цікавий факт – при зрості 180 см більшу частину тіла співачки займають ноги – рекордних 127 см – давно стали одним з найголовніших достоїнств і гордістю артистки (крім вокального діапазону в 4 октави, звичайно ж).

Тепер у найголовніших “фішок” Полякової з’явився особистий аккаунт в Instagram, з якого шанувальники артистки зможуть дізнаватися не тільки “найактуальніші новини з життя зоряних ніг, але й секрети по догляду та краси.

До речі, під останніми записами з’явилися коментарі від сторінки “Одяг Полякової” і “Очі Полякової”. “Ноги Полякової” вже підписалися на ці сторінки.

Між іншим, на Заході дуже популярна тенденція коли зірки заводять фейкові сторінки в соцмережах – наприклад для частин тiла. Але там ці сторінки ведуть самі зірки, а не піарщики, як у випадку з Поляковою.

Джерело

You cannot copy content of this page