fbpx

Осоромилась і стала зіркою інстаграму: Дівчина знайшла ретро-шорти в шафі. Але яке було здивування, коли вона повернулася додому і її побачила мама (фото)

Ті речі, які перестали бути модними, через десятки років знову стають сучасними. Так само, як сьогодні актуальні різні ретро-дрібниці.

Швидше за все, Оля з Пітера (їй 17 років) знала цю тенденцію і дуже була рада, виявивши у великому комоді піжонські шортики. Але не думала про те, що це обернеться невдачею.

Вона, подібно багатьом одноліткам, вирішила, що у неї немає гідних речей, щоб одягти, і почала переглядати полиці. Побачила милу таку спідницю-шорти. Напевно, це колись носила її мати або навіть бабуся, подумала Ольга. А сьогодні це тренд.

Вона сміливо одягла шорти, підібрала відповідний їм пояс і пішла гуляти. Коли прийшла додому, мамині слова її здивували.

Жінка не віддала належне одягу дочки. З увагою його розглянула і заявила: «Що ти одягла? Це сімeйні тpyси папи». І пішла до себе в кімнату. Оля була шокована.

Однак Ольга нітрохи не засмутилася. Сприйняла це з гумором. Не стала приховувати свій промах, а опублікувала в Інтернеті фото «новинки» і розповіла який випадок з нею сталася. Запис викликав великий інтерес.

У відповідь Ользі прийшло дуже багато відгуків. Користувачі хвалили стрункість її ніг і помітили: татусеві тpyси, справді, схожі на модну штучку. Саме таке сьогодні в тренді. Дехто пожартував: Оля — першовідкривач моди. А раптом її нововведення сподобається «зіркам» і вони в чоловічій білuзні стануть з’являтися у світі.

Читайте також: Я була щаслива вирватись з дому і від батьків. І тут мама прислала посилку. Я тримала її в руках і плакала

І ще зовсім правильно було зауважено, що оцінка того чи іншого зовнішнього вигляду багато в чому будується на його подачі. Якщо модниця з упевненістю себе «подає», то люди будуть захоплені її одягом. Почне соромитися — навколишні зрозуміють: щось тут не так.

Під фото та описом Олі кілька чоловіків залишили свій обурений коментар. Вони обурювалися. Мовляв, жіноча стaть активно захоплює традиційний їх одяг. Дівчата давно вже носять сорочки чоловічі, а зараз поклали око і на спiдню білuзну.

You cannot copy content of this page