fbpx

Останнім часом мама стала просити багато грошей, нібито на омолоджуючі процедури. Спочатку давала, а потім стала сумніватися. «Чи не завела матуся молодого коханця і тепер утримує його», – подумала я. Найняла приватного детектива і сама не рада

Волею долі вийшла заміж вдруге. З першим чоловіком стосунки не склалися через вечірні гуляння з друзями, потім це перетворилися в тижневі запої. Звичайно, з такою людиною жити неможливо.

Другий чоловік Андрій був на 12 років старший за мене, але це ніяк нам не заважало. Подумаєш, мені 28, а йому 39 років, чоловік в самому розквіті сил.

За життя я всього досягла сама! Стала топовим менеджером в банківському секторі, отримую хорошу зарплату. На жаль, мене виховувала тільки мама, тато кинув її ще до моєї появи на світ. Я дуже вдячна їй за гарне виховання, освіту. Дала мамі грошей на пластику, змусила звільнитися з роботи. Загалом тепер вона виглядає, як дівчинка, ходить по салонах краси, займається шопінгом. Заздрю ​​їй білою заздрістю.

З Андрієм ми жили окремо від мами. Хороша робота вимагала постійної зайнятості і тому бачила чоловіка тільки пізно ввечері. Але, я не засмучувалася. Андрій працював звичайним менеджером з середньою зарплатою. Тому утримувала сім’ю я, та ще й мамі допомагала.

Останнім часом мама стала просити багато грошей, нібито на омолоджуючі процедури. Спочатку давала, а потім стала сумніватися. «Чи не завела матуся молодого коханця і тепер утримує його», – подумала я. Найняла приватного детектива, щоб простежив за родичкою і дізнався, що вона днями займається.

Через два тижні зателефонував слідчий і запропонував зустрітися. Він показав цікаві фото і відео, на яких улюблена матуся і коханий чоловік прекрасно проводять час. Загалом, виявилося що у мами і Андрія бурхливий роман. При цьому мої гроші йдуть не так на омолодження мами, як на утримання Андрія.

Маму не звинувачую, а ось для чоловічка готую сюрприз. Він ще не здогадується, що я все знаю і продовжує тягнути з мене гроші через матір.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page