fbpx

Останнім часом почала я помічати, що чоловік якось охолов. Подрузі про все це розповідала, що переживаю дуже. Вона мене заспокоювала, що мовляв завжди так після довгих років спільного життя буває. А нещодавно я побачила в телефоні чоловіка переписку з цією моєю подругою

Давно підозрювала, що чоловік мені зраджує. Коли заміж за нього виходила, знала, що він бабій і була впевнена в тому, що зраджувати він буде. Ну думала, що буде це не часто, а тільки по молодості і так, щоб я не знала.

Великого кохання у мене до нього не було, я просто бачила, що для сім’ї буде ідеальним варіантом, працював на хорошій посаді, отримував багато, мені ні в чому не відмовляв, дуже дітей маленьких любив, ну я і подумала, що він буде в майбутньому ще й батьком хорошим.

Маємо двох дітей і дійсно, як батько він прекрасний. Як чоловік теж відмінний, я ніколи не працювала, сиджу вдома, все маю, навіть домробітницю мені найняв на два дні в тиждень, щоб вона весь будинок прибирала. Так він у всьому ідеальний, він мені і друг, і брат, і чоловік відмінний. Ну і, природно, я його за ці роки ще більше полюбила, це просто скарб, я не хочу такого чоловіка втратити.

У мене є подруга найкраща, яка зараз в розлученні. Часто приїжджає до мене, ми навіть іноді на відпочинок беремо її з собою. Вона, звичайно ж, все знає про мене і чоловіка, я з нею завжди ділилася усім.

Останнім часом почала я помічати, що чоловік якось охолов. Подрузі про все це розповідала, що переживаю дуже. Вона мене заспокоювала, що мовляв завжди так після довгих років спільного життя буває. А нещодавно я побачила в телефоні чоловіка переписку з цією моєю подругою, листування явно з фліртом і з нього можна зрозуміти, що між ними вже щось було і не раз.

Я вся в сказі. Мовчу і божеволію. Розповідати не хочу їм, що все знаю, інакше є шанси втратити і чоловіка і подругу. Хоча подруга мені після такого вже не потрібна, але чоловік-то потрібен!

Я вирішила, що буду придумувати план помсти для подруги і план перехоплення чоловіка у неї, але поки у мене в голові тільки пилки і ножі, я ще не можу відійти від всієї цієї інформації.

You cannot copy content of this page