fbpx
Життя

Останньою краплею стала добровільно примусова пропозиція свекрухи: – Я знайшла квартирантів в свою квартиру, а жити буду у вас, потім буду з онуком сидіти, а ти відразу виходь на роботу, щоб швидше виплатити іпотеку

З Ярославом ми познайомилися ще будучи студентами, довго придивлялися одне до одного, зустрічалися. Закінчивши навчання зіграли весілля. Жили ми у його мами, з якою відносини чесно скажу не складалися. Постійні закиди, то зварила не так, то білизну прасую не так, то за її сином потрібно доглядати краще. Постійний контроль всіх моїх дій.

З чоловіком ми сварилися все частіше і частіше. Вирішили поговорити. Прийшли до висновку, що ситуація між нами виходить з під контролю, тому що перебуваємо в постійному напруженні й роздратуванні. Потрібно щось міняти або до добра це все не призведе.

Орендували ми квартиру. Який це кайф! Я думаю кожна сім’я мене зараз розуміє, що значить жити окремо – своєю сім’єю. Між нами все налагодилося і ми серйозно задумалися над поповненням в нашій родині. Подали документи в банк на іпотеку, навіщо платити чужому дядькові за його квартиру, якщо можна платити за свою. Нашу заявку схвалили і зовсім скоро ми в’їхали в своє житло! Нашій радості не було меж! Але, на жаль, тривало це не довго. І як ви думаєте хто намагався все зіпсувати? Так, моя улюблена свекруха!

Вона буквально оселилася у нас в квартирі, додому тільки в гості їздила, та й поводилася як повноцінна господиня, виставляючи нам обом свої правила. Ми немов знову повернулися в той час, коли жили у неї. Це просто нестерпно: туди не клади, постав тут, зроби так, прибери там … не кажучи вже про чашки, ганчірки, витівки. Останньою краплею стала її добровільно примусова пропозиція, без варіантів. – Я знайшла квартирантів в свою квартиру, а жити буду у вас, коли народиться дитина буду з нею сидіти, а ти відразу виходь на роботу, щоб швидше виплатити іпотеку.

Ось так, вона все вирішила, уявляєте? Тут у мене нерви зовсім здали. Я кричала як потерпіла, навіть не пам’ятаю що. Видно дуже це все накипіло на душі. Свекруха разом з чоловіком роти пороззявляли. Вона мовчки взяла свої речі і пішла, навіть не грюкнувши дверима! Я думала все .. мало того, що я була не нормальною невісткою, тепер стала взагалі ворогом народу.

Минуло кілька років, ставлення свекруха до нас своє переглянула. Приїжджає в гості і онука до себе іноді забирає на вихідні. В мої справи домашні не лізе взагалі. Я навіть іноді за нею сумую! А одного разу вона мені сказала: «В той день я зрозуміла, що мій син в надійних руках!»

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page