fbpx
Новини

Останнє сонячне затемнення 2020 року відбудеться 14 грудня. Цей день буде пов’язаний з багатьма ризиками. Його вплив буде поширюватися на всі сфери життя, і до нього потрібно бути готовими

В середині грудня нас чекає значуща астрологічна подія. Це сонячне затемнення, яке пройде в понеділок, 14 грудня. Таке явище не можна залишати без уваги: необхідно виключити неприємності, щоб не стати заручниками проблем.

Астрологічні особливості затемнення

Грудневе сонячне затемнення пройде в Знаку Стрільця, і астрологи наводять такі факти про нього:

  • затемнення буде повним;
  • почнеться воно о 16:33, максимальної фази досягне до 19:13, закінчиться о 21:53;
  • помилуватися на затемнення вийде в Південній Америці, Тихому океані, Атлантиці, Індійському океані і в Антарктиді;
  • час енергетичного впливу затемнення – до 18 грудня 2020 року.

Незважаючи на те, що побачити затемнення вийде не у всіх, ця подія матиме сильний вплив на кожного жителя планети. Для того, щоб убезпечити себе, важливо дізнатися про те, як провести цей день.

Фінанси, справи і роботу 14 грудня

Останнє затемнення 2020 року – час трансформації свідомості, коли з’являється можливість переглянути плани і пріоритети, звільнитися від внутрішніх блоків і почати шлях до благополуччя. День буде позитивним для тих, хто прагне до світла, і негативним для тих, хто спробує обманом залучити в своє життя щастя. Фінансові операції 14 грудня можуть бути небезпечні: є ризик піддатися на авантюри і позбутися накопичень.

У діловому середовищі не варто гнатися за кількістю, краще звернути увагу на якість. У день затемнення не варто починати нічого нового, особливо якщо немає впевненості в своїх силах. Ця доба призначена для переоцінки і зміни пріоритетів, а також для роздумів і планування подальших перемог.

Любов і стосунки під час сонячного затемнення

Затемнення – не найкращий час для з’ясування стосунків ні з близькими, ні з колегами. У цей день почуття загострюються, і можна необережно спровокувати скандали і конфлікти. Астрологи рекомендують більше часу проводити на самоті, якщо емоції ніяк не заспокояться. День буде чреватий спалахами гніву, і в такому стані багато хто може прийняти невірні рішення, скасувати або виправити які не вийде.

Тим, хто перебуває в пошуках відносин, в день затемнення удача навряд чи посміхнеться, а ось помилитися з вибором буде простіше простого. У понеділок астрологи не рекомендують починати нових стосунків дружніх, ділових або романтичних, щоб потім не розчаруватися.

Настрій і здоров’я в понеділок

Емоційний фон в день затемнення буде нестабільним, і цю добу важливо провести в спокійному ритмі, щоб виключити конфлікти. Понеділок, 14 грудня буде днем, коли незначні слова можуть зруйнувати міцні зв’язки і навіть почати ворожнечу. Астрологи рекомендують враховувати це, а також зберігати спокій в будь-яких ситуаціях, вдаючись до дихальної техніки і відмовляючись від спілкування з великою кількістю людей.

У день затемнення нерідкі випадки загострення хронічних захворювань. Проблеми можуть виникнути з органами зору і слуху. Також зростає ризик підхопити застуду. У понеділок важливо дбати про своє здоров’я, виключити перевтому і підвищені фізичні навантаження, не сидіти на протязі і по можливості обходити стороною місця масового скупчення людей.

Зміцнення імунітету буде важливою складовою, і з понеділка можна змінити раціон харчування, додавши корисні фрукти і овочі, і обмежити вживання міцного чаю і кави, щоб не провокувати перенапруження з боку нервової системи. Відмовитися варто і від будь-яких шкідливих звичок, в тому числі не варто засиджуватися допізна, проводячи час за комп’ютером або телефоном і напружуючи зір.

You cannot copy content of this page