fbpx
Життя

От свекруха звичайно на весіллі виділилася. Коли взяла мікрофон у тамади і перед всіма гостями об’явила, що дарує нам ключі від квартири, ми звісно були дуже раді, але виглядало це дуже пафосно

Наталя працює бухгалтером в одній фірмі, Андрій програмістом. Вже давно всі співробітники замітили, що Андрій як то кажуть нерівно дихає до Наталі.

Наталя завжди вдавала вид, що вона цього не помічає, але одного разу повертаючись додому з роботи, Андрій запропонував провести її додому. Так і почали вони зустрічатися.

Андрій виявився дуже турботливим і хорошим хлопцем. Зустрічалися вони півроку. Тут Андрій вирішив познайомити Наталю з своєю мамою. Ганна Іванівна виявилась на перший погляд дуже хорошою жінкою. Вони навіть потоваришували з Наталею.

Незадовго Андрій зробив пропозицію Наталі, дівчина звісно погодилась. Тільки Вони домовились, що поки весілля робити не будуть, поки не назбирають грошей на весілля і на весільну подорож, щоб батьків не заморочувати.

Назбиравши грошей відгуляли велике весілля. Наталі батьки незаможні, живуть у селі. Тому подарували на весілля конверт з грошима. А от свекруха звичайно виділилася.

Коли взяла мікрофон у тамади і перед всіма гостями об’явила. що дарує нам ключі від квартири, ми звісно були дуже раді але виглядало це дуже пафосно.

Наталі батькам було дуже незручно що сваха зробила такий дорогий подарунок, а вони якісь конверт з грошима. Молоді після весілля поспіхом збиралися в подорож, тому часу на обзори не квартири квартири у них не було.

Після подорожі зразу ж приїхали на квартиру, квартира виявилася дуже старенька і у запущеному вигляді потрібен був ремонт капітальний. Назбиравши гроші трохи помогли Наталені батьки, вони два роки робили ремонт в квартирі, але все-таки поміняли все і вийшло так як задумали.

Тоді Андрій вирішив запросити маму в гості так як би мовити на новосілля, адже вона їм подарувала такий розкішний подарунок. На вечері Ганна Іванівна проговорилася, що квартира записана на неї. До цього Наталі чомусь в голову не приходило спитати на кого свекруха оформила квартиру.

Читайте також: Вирішили, що квартира дістанеться нашим дітям. Мені навіть в голову не прийшло, що чоловік оформить квартиру на маму

Наталя пізніше довго обговорювала цю ситуацію з чоловіком, говорячи йому що вони витратили великі гроші на ремонт чужої квартири і свекруха в любий момент може виставити їх з квартири. Андрій на це відповів що Наталя видумує, а мама таке ніколи не зробить.

А все-таки Наталя переконала чоловіка подзвонити і поговорити з мамою, свекруха так голосно говорила в телефон що Наталя почула як вона казала що синку я все правильно зробила адже можливо ви розійдетесь і ти зможеш виставити цю квартирантку, а квартира залишиться у нас. Наталі було дуже образливо.

Як так свекруха може висловлюватись про неї, адже вона думала що вони в хороших стосунках. З чоловіком Наталя довго сперечалась на цю тему.

На днях Андрій сказав що хочеш щоб у них був син або донечка. Та Наталя зразу сказала Андрію що дітей заводити вони поки що не будуть поки не наскладають грошей на свою квартиру, адже вона боїться за майбутнє, тому що в житті різне буває.

Читайте також: Сім років тому Катерина і подумати не могла, у якого лицеміра може перетворитися її коханий чоловік. Він був навіть проти першої дитини, коли Катя вже носила дитину під серцем

І вона не хоче з дитиною опинитись на вулиці. Пояснивши чоловіку раз так його мама вчинила значить ми будемо складати гроші, візьмемо квартиру в кредит, а тоді будемо планувати дітей щоб у наших дітей було майбутнє.

Андрій довго сперечався, але все-таки погодився з дружиною.

Ось прийшло два роки Андрій з Наталею взяли кредит переїхали на свою квартиру, а квартиру Ганни Іванівни вирішили здавати, гроші забираючи собі щоб відбити ремонт який вони вклали.

Мама Андрія довго крутила носом, але все-таки погодилась на такі умови. Хоча постійно синові дорікає чим вона не вгодила його дружині.

Автор: Оксана

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page