П’ять жіночих імен, за характером яких криється небезпека. Чоловікам варто на них звернути увагу

Ім’я дається при народженні, і, як правило, людина носить його до кінця життя. Деякі вважають, що, крім очевидного значення, воно може наділяти свого носія характером. Ось список жіночих імен, на які чоловіки повинні звернути увагу заради власної безпеки.

Дівчата на ім’я Анжеліка вперті і зарозумілі за своєю природою. Егоїстичні і марнославні носії цього імені без будь-якого жалю можуть ходити над головою, щоб досягти власних цілей. Незважаючи на вражаючий букет негативних рис, Анжеліка приваблює чоловіків ефектністю і природною чарівністю.

Дівчата з ім’ям Анжеліна з дитинства вчаться приховувати свої емоції і мотиви. Вони вміють маніпулювати іншими і залучати людей.

Носії імені Жанна часто непередбачувані. З чоловіками вони поводяться глузливо, але їх дотепність приваблює представників протилежної статі. Фахівці попереджають, що стосунки з такими дівчатами можуть бути небезпечними.

Незважаючи на природну ізоляцію і недовір’я, дівчата з ім’ям Інга здатні зацікавити джентльменів. Чарівні носії цього імені вперті, нерозв’язні і не вміють миритися з чужими недоліками. При цьому вони можуть в майбутньому стати ідеальними дружинами і турботливими матерями.

Відкриті й рішучі дівчата з ім’ям Карина вміють домагатися всього, в тому числі і чоловіків. Егоїстичні представники цього імені не терплять конкуренції і завжди хочуть бути першими у всьому. У той же час, вони знають свою цінність і є по-справжньому незалежними.