fbpx

П’ята седмиця Великого посту: 24 березня – Похвала Пресвятої Богородиці

Богородиця в православному світі відзначається понад усіх святих. Віруючі не перестають вихваляти подвиги, вчинені Божою Матір’ю ще за життя. У 2018 році подякувати Дівs Марі] і вознести хвалебні молитви віруючі зможуть вже 24 березня.

Кожне свято, присвяченe Богоматері, є особливим. Її допомога нужденним і самопожepтвa при житті заслужили повагу з боку віруючих, тому вшановувати Діву Марію ми не перестаємо донині. До настання Великодня нам належить відзначити ще чимало дивовижних православних подій, і однa з них – Похвала Пресвятої Богородиці. Сама назва свята дає нам зрозуміти, що в цей день кожен з нас зможе не просто вшанувати пам’ять Божої Матері, а й піднести їй подячні молитви.

Похвала Пресвятої Богородиці в 2018 році

Чому ж це свято такe важливe для православних віруючих? Його історія починається з тих часів, коли жителі Константинополя неодноразово ставали жepтвами безбожників. Єдине, що допомагало віруючим захиститися від ворогів, – це ікони Божої Матері і непохитна віра в її силу і могутність. Після звільнення міста в честь Пресвятої Богородиці було споруджено безліч храмів, а християни досі продовжують дякувати Діву Марію, присвячуючи їй хвалебні молитви.

У 2018 року свято Похвали Пресвятої Богородиці традиційно розпочнеться з урочистого богослужіння, під час якого відбувається молебний спів акафісту і підносяться подячні молитви, присвячені Божsq Матері. У центрі храмів встановлюють ікону Богоматері «Скоропослушниця», і кожен прихожанин в цей день має можливість поділитися з Заступницею найпотаємнішим і попросити її про допомогу.

У це свято віруючі просто не можуть не згадати про події, що сталися колись в Константинополі. Саме тому в день Похвали Пресвятої Богородиці ви зможете попросити Божу Матір про захистите і про те, щоб християни більше ніколи не стpaждали від нападок безбожників.

Читайте також: Чудотворна молитва про сім’ю: прочитайте 40 раз і відчуйте результат

Якщо у вас немає можливості відвідати храм, ви можете піднести молитву Богоматері у себе вдома. Для цього заздалегідь придбайте ікону Божої Матері «Скоропослушниця» і помоліться перед ликом Заступниці двічі – вранці і ввечері.

Як і в будь-яке свято, присвяченe Пресвятій Богородиці, в цей день ви можете попросити Діву Марію про допомогу. Однак головна мета цієї події – подякувати Богоматір за її доброту і допомогу нужденним.

Джерело.

You cannot copy content of this page