П’ятниця 13: чого в жодному випадку не можна робити в цей день і як слід його провести

У багатьох країнах світу число 13 викликає у людей побоювання. Деякі називають його числом дuявoла і смepті, інші просто покладаються на забобони і думають, що це число притягує бiди і непpиємнocті. У будь-якому випадку важка енергетика дня змушує нас повірити в незвичайну силу даного числа. Джерело

Особливості п’ятниці 13

Не варто забувати, що в п’ятницю 13 слід завжди бути напоготові. Тому час від часу намагайтеся повертатися до реальності і звертайте увагу на те, що відбувається навколо вас. В цей час не рекомендується займатися роботою, що вимагає концентрації, так як ймовірність помилки дуже велика.

Сьогодні слід присвятити більше часу для завершення вже розпочатих справ. Нові починання слід відкласти на сприятливий час, так ваші плани можуть впасти в будь-який момент.

Місяць – вдалий час для аналізу подальших дій. У цей час у людини виникають нові думки та ідеї, але реалізовувати їх краще в період зростаючого Місяця. Корисно підвести підсумки виконаної роботи і врахувати всі скоєні помилки, щоб запобігти їх виникненню в майбутньому. У цей день не слід поспішати з прийняттям рішень, так як промахи можуть сильно позначитися на вашій репутації і стати предметом обговорення для оточуючих.

П’ятниця завжди знаходиться під заступництвом таємничої Венери. Незважаючи на позитивний вплив планети, навколишня атмосфера буде викликати у багатьох дискомфорт. Енергетика буде настільки важкою, що це може стати причиною агpeсії з боку близьких. У цей день закоханим парам не варто занадто багато часу проводити разом, так як будь-яка дрібниця може стати причиною великої сварки.

Також не рекомендується заводити нові контакти і тим більше відправлятися на пошуки любові. На думку астрологів, в цей час найкраще перебувати наодинці з собою, і тоді уникнути неприємних моментів і обману з боку оточуючих буде набагато простіше.

Чого слід побоюватися в п’ятницю 13

П’ятниця 13 – загадковий день. З одним лише числом пов’язано безліч прикмет і забобонів. Як з’ясувалося, багато з них є правдою.

Звичайно, нeбeзпеки нас можуть підстерігати і вдома, але набагато простіше зіткнутися з неприємностями на вулиці. Вирушаючи в дорогу, вибирайте тільки перевірений маршрут. Іноді нeчиста сuла здатна завести нас в незнайомі місця, і ваше завдання – протистояти їй будь-якими способами.

Увечері краще залишитися вдома, а не відвідувати гучні заходи і тим більше не гуляти по вулиці. У цей день веселощі та сміх недоречні. Тому постарайтеся поводитися якомога тихіше, а краще зовсім абстрагуйтеся від спілкування з іншими і побудьте на самоті.

У сучасному світі люди щодня користуються гаджетами, і, як показує досвід, в п’ятницю 13 негативна енергетика дня позначається навіть на роботі комп’ютерів, планшетів і телефонів. Не забувайте відразу ж зберігати важливі документи або, якщо є можливість, зовсім відмовтеся від використання електронних приладів.

Читайте також: Як уникнути біди у п’ятницю 13 і захистити себе від неприємностей

Будь-які нові починання варто відкласти на більш сприятливий день, так в п’ятницю 13 удача навряд чи буде на вашому боці. Щоб уникнути серйозних і непоправних помилок, не варто приймати в цей день важливі рішення, від яких залежить ваше майбутнє.

У п’ятницю 13 не рекомендується грати весілля. Згідно з народними прикметами, шлюб, укладений в цей час, буде недовгостроковим, а подружжя будуть постійно лаятися і з’ясовувати відносини.

Чорний кіт, що перебіг вам дорогу, – поганий знак. Якщо це сталося в п’ятницю 13, слід продовжити рух по іншому шляху, інакше ви точно зіткнетеся з неприємностями.