Папаша кілька раз приходив і навіть приніс пару запраних пелюшок, якими мотали ще його, а на третій раз запитав про матеріальну допомогу і декретні виплати. Вони з мамою вирішили, що ці гроші жінка повинна поділити на три частини і одну віддати батькові дитині, адже він теж взяв участь в даному виробництві

Моя знайома занадто сильно віддала себе роботі. У підсумку в 35 років, у неї не було ні чоловіка, ні дітей. І на сайті знайомств познайомилася з одним з виду серйозним чоловіком, який займався репетиторством і мав педагогічний досвід.

Незабаром жінка зрозуміла, що це типовий мамин синочок, з яким не варто витрачати свій час. Але до цього часу вона дізналася про те, що матиме дитинку. Її чоловік, дану новину сприйняв болісно, ​​і заявив жінці, що не дозволяє народжувати від нього дитину.

Жінка просто перестала з ним спілкуватися. Але чоловік не заспокоювався, він приходив до неї на роботу і вимагав, щоб вона позбулася тягаря. Так як не бажає після платити аліменти за дитину, яку він не просив. Одного разу прибігла навіть його мати, жінці довелося звернутися за допомогою до брата, який працював в поліції. Тільки після його втручань, дана сімейка абияк заспокоїлася.

У визначений термін у цей світ прийшов хлопчик, якимось чином про це дізнався тато, і навіть кілька раз приходив і приносив бульончик і пару старих пелюшок, якими ще його кутали. Правда на виписку папаша так і не прийшов. Через тиждень він став проситися в гості, і свою позицію висловив конкретно, що офіційно дитину визнавати не буде, тому що не хоче платити аліменти, але у вихованні брати участь збирається і навіть допомагати матеріально, але тільки на свій розсуд.

І жінка вирішила дати йому шанс адже, по суті, вона не має право позбавляти сина батька, нехай навіть і такого. Папаша пару раз приходив, а на третій раз запитав про матеріальну допомогу і декретні виплати. Тобто про одноразову виплату від держави, і сума буває непогана, особливо якщо жінка працює на хорошому окладі, багатьом вистачає купити коляску і ліжечко, і дитячі речі.

Знайома здивувалася й запитала, навіщо він запитує? А виявилося все банально, вони з мамою вирішили, що цю виплату жінка повинна поділити на три частини, і одну третю віддати батькові дитині, адже він теж взяв участь в даному виробництві. І непогано було б віддавати батькові дитини, четверту частину дитячої допомоги, адже він теж до цього причетний безпосередньо, без нього б дитина не було.

І це все було сказано з абсолютною впевненістю у своїй правоті і навіть з вимогливими нотками. Пояснювати йому вона нічого не стала, просто виставила за двері, і заборонила до них ходити. Але про всяк випадок, планує переїзд, так як сумнівається в адекватності татуся своєї дитини.

Фото ілюстративне з вільних джерел