Парад планет 12-13 січня: Цей малий парад буде як грім серед ясного неба – прийде, наведе шереху і зникне. Ось чого потрібно остерігатись

Готуючись до параду планет, та й просто починаючи новий тиждень або підбиваючи підсумки старого, позбавляйтеся від негативних установок. Така звичка допоможе бути щасливішим і краще протистояти негараздам.

Що таке парад планет

Астрономічно це вибудовування планет в ряд. Грубо кажучи, якщо спостерігач міг би дивитися на небосхил з Сонця, то він би побачив на нічному небі у відносній близькості одна до одної кілька планет або всі планети. Саме тому є великий і малий паради. Джерело

Малий парад планет нас очікує 12-13 січня. У ньому візьмуть участь такі планети, як Меркурій, Юпітер, Сатурн, а також Плутон. Що стосується великого параду планет, то він намічений на початок липня. У той час вишикуються в лінію Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер і Нептун з Ураном, але у останніх двох кут спостереження буде ширше.

Астрологічний сенс параду планет дуже важливий. Згідно древнім спостереженнями, які не раз підтверджувалися, в такі періоди можливі природні катacтрофи, зміни в погоді, а також проблеми у взаєминах людей.

Малий парад планет 12-13 січня

Цей парад планет торкнеться сфери політики. Курс країн може різко змінитися. Можуть початися конфлікти. Велика ймовірність прийняття рішень, про які лідери держав пошкодують в майбутньому. Причиною тому буде близькість Плутона і Сатурна в Козерозі.

На цей парад буде дуже сильно впливати близьке місячне затемнення, яке відбулося 10 числа цього місяця. Як відомо, така подія впливає на життя людей довше, ніж один день.

Цей малий парад буде як грім серед ясного неба – прийде, наведе шереху і зникне. Час такої події здасться людям доленосним, що, в принципі, не далеко від істини. Варто побоюватися також перепадів настрою і сварок.