fbpx

Перед cмepтю сестра відкрила стpaшну правду: “Дві племінниці виявилися доньками мого чоловіка”

Уляна не хотіла вірити словам сестри, досі вона думала, що у неї ідеальна сім’я. Дві улюблені племінниці, яких вона допомагала ростити з дитинства, виявилися дітьми її чоловіка Павла.

Уляна з Павлом вже 20 років у щасливому шлюбі. У них дорослий син, який закінчує школу. Сім’я часто їздить на природу всі разом і звичайно ж з собою беруть сестру Ульяни – Ольгу, разом в її двома дочками. Батька у дівчаток ніколи не було і Павло намагався стати їм опорою хоч і просто родич ім.

Уляна була успішним керівником у великій фірмі, а Павло працював виконробом на будівництві. Через рік у сина було закінчення школи і подальший вступ до інституту, тому сім’я вирішила заздалегідь відзначити цю подію, адже потім його чекають іспити і буде не до цього. Та й заодно день народження чоловіка потрапляв на вихідні дні. Уляна зняла в оренду котедж на кілька днів і всі дружно туди заїхали. Відпочинок вдався на славу і вони стали збиратися повертатися додому, як Ользі раптово стало не добре і їй довелося викликати швидку. Взявши всі потрібні аналізи і провівши обстеження лікарі сказали, що з нею. Як виявилося, сестра давно знала про своє захворювання і просто не хотіла нікому говорити, адже воно не виліковне. Ольга до останнього сподівалася, що діагноз не підтвердиться. Лікарі говорили про тижні, а може і дні.

Читайте також: “Коли твою кралю пoбuлu, її ще й зґвaлтyвaли. Я це зробив. Заради тебе і своєї сестри”: Кращий друг зламав дві долі

Уляна забрала племінниць до себе і проводила весь вільний час у сестри в лікарні. Ольга довго не наважувалася сказати, але все таки зважилася: обидві її дочки від Павла і вони з ним більше 10 років як не просто рідня. Сестра просила вибачення і благала не залишати її дочок. Уляна пробачила сестру і пообіцяла їй, що дівчаток вона не залишить.

Ольги не стало. Уляна стала опікуном дівчаток, але пробачити чоловікові зраду вона так і не змогла, подала на розлучення. Уляна стала одна виховувати трьох дітей, правда бачитися з батьком їм вона завжди дозволяла і була не проти якщо він приходив до них. Уляна домовилася з Павлом, що він як і раніше буде їм дядьком і не стане їм поки розповідати все, хоча б до того часу, поки вони не подорослішають.

Джерело.

You cannot copy content of this page