fbpx
Життя,  Культура

Перед якою іконою про що молитися: значення 10 найсильніших ікон

Прийнято вважати, що не має значення, перед якою саме іконою ви молитеся, якщо ви робите це з чистим серцем і добрими намірами. Однак, відомі випадки, коли Богородиця сама була хворою і уві сні або наяву і говорила, перед якою іконою потрібно помолитися, щоб отримати зцілення від недуги, і де цю ікону знайти.

Страждущі йшли у вказано місце, знаходили ікону, про яку говорила Богородиця, молилися перед нею і тут же отримували зцілення. Багато людей отримували зцілення від молитви перед іконами Богородиці. Всі ці чудесні зцілення були записані і тепер ми знаємо, якими зціленнями прославилися конкретні ікони.

Читайте також: “Покрівонько, Покрівонько, покрий мою голівоньку”: дівоча молитва в день Покрову Пресвятої Богородиці та молитва матері за дітей

Володимирська Божа Матір – її написав євангелист Лука. Ікона є найбільш шанованою на Русі серед образів Пресвятої Богородиці. За участю цієї ікони проходили такі важливі події, як коронація царів і обрання первосвятителей. Перед Володимирській Божою Матір’ю моляться за зцілення душі, здоров’я тіла і за біснуватих людей.


«Георгій Побідоносець» – допомагає людям, які ризикують своїм життям. Протегує над зброєю, військовими, спортсменами і пожежними.

«Невипивана Чаша» – допоможе вам звільнитися від всіх шкідливих звичок. Допомагає всім тим, хто просить придбати духовну радість, достаток в будинок і розраду.

«Троєручниця» – її написали у восьмому столітті в честь писаря. У ікони потрібно просити допомоги, якщо у вас болять руки, якщо згорів будинок, і наздогнала хвороба.

«Семистрільна» – є найсильнішою іконою, яка охороняє житло і його господарів. Вона відганяє від людей заздрісників, нещастя, вроки і примиряє ворогуючі сторони. У квартирі вам слід повісити її перед входом в будинок, так її захисні властивості будуть максимально сильні.

«Миколай Угодник Чудотворець» – цю ікону багато обожнюють. Вона захищає сім’ї від бідноти, допомагає мандрівникам, льотчикам – всім тим, хто знаходяться в дорозі.

«Несподівана радість» – ікона допомагає знайти кохання, зцілює глухоту, допомагає завести дитину, вилікуватися від важких хвороб. Ікона так само прощає всі гріхи.

«Серафим Саровський» – одна з обожнюваних ікон та шанованих. Молитва цій іконі сприяє позбавленню від болю в попереку і в ступнях.

Ікона Божої Матері «Цілителька» – зцілює людей від важких нервових хвороб. Цю ікону можна впізнати по лику Богородиці біля ліжка хворого.

«Скоропослушниця» – все, що ви попросите у цієї ікони незабаром збудеться. Біля неї моляться про народження здорових дітей і про звільнення людей, утримуваних в полоні.

You cannot copy content of this page